Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Suomija į „Euroviziją“ siunčia taisyklėms prieštaraujančią grupę: teisėjai peikė, žiūrovai liko sužavėti

Savaitgalį Suomijoje nuaidėjo dramatiškas nacionalinės atrankos į 2024 m. „Euroviziją“ finalas. Septyni atlikėjai varžėsi dėl atstovavimo Suomijai Malmėje, o susumavus šešių tarptautinių komisijų ir televizijos žiūrovų balsus, nugalėtojais tapo drąsieji „Windows95Man“ su kūriniu „No rules!“.
„Windows95Man“
„Windows95Man“ / Vida Press nuotr.

Dėl auksinio bilieto į „Euroviziją“ konkurse „Uuden Musiikin Kilpailu 2024“ varžėsi septyni atlikėjai. Konkurso favoritė ilgą laiką išliko atlikėja Sara Siipola ir antrosios vietos laimėtojai „Cyan Kicks“.

Tačiau galiausiai nugalėjo „Windows95man“, kuri su daina „No Rules!“ pavergė žiūrovų širdis.

„Windows95man“ pergalė konkurse tapo netikėta net patiems atlikėjams, nes didžiausia vakaro favorite buvo Sara Siipola su daina „Paskana“, o ir iš komisijos grupė sulaukė nemažai aštrios kritikos.

Vida Press nuotr./„Windows95Man“
Vida Press nuotr./„Windows95Man“

Dabar po jų pergalės laukia dar vienas iššūkis. Pagal konkurso taisykles „Eurovizijos“ scenoje negalima naudoti produktų pavadinimų ir prekių ženklų. Taip pat griežtai draudžiama savo įraše minėti žinomą prekės ženklą.

Suomijos dueto pavadinimas yra „Windows95Man“, o jų marškinėlius puošia didelis „Windows“ – „Microsoft“ operacinės sistemos – logotipas. Dėl šios priežasties pasirodymo negalima pristatyti „Eurovizijos“ scenoje, nes jis pažeidžia konkurso taisykles.

„Dabar prasideda sunkios dirbtuvės, pradėsime galvoti apie pavadinimą. Bet personažas yra čia, nesvarbu, kas parašyta ant marškinėlių“, – apie pokyčius kalbėjo grupė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius