Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Vaidas Baumila „Eurovizijos“ atrankoje pasitelkė savo seksualumą

Antradienį didžiojoje LRT studijoje filmuota nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, jos metu pasirodė devyni atlikėjai: visi susikovė dėl teisės tęsti kovą atrankoje. Dainininkas Vaidas Baumila šiame konkurso etape ištraukė galingą ginklą – pasirodymo metu pabrėžė vyrišką savo seksualumą.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Laidoje, kurią televizijos žiūrovai išvys jau šeštadienį, susikovė Monika Linkytė, Mia, Martynas Kavaliauskas, Vaidas Baumila, Ieva Zasimauskaitė, „Vig Roses“, Vilija Matačiūnaitė, Justinas Lapatinskas ir Kristina Radžiukynaitė. Simpatijas atlikėjams skirstys Lietuvos ir užsienio komisija, taip pat televizijos žiūrovai.

Atranką pradėti buvo patikėta Vaidui Baumilai, kuris nutarė atlikti Eltono Johno „Saturday Night“. Itin energingas, užvedantis ir labai seksualus dainininko pasirodymas užbūrė LRT studijoje susirinkusią publiką nepaisant to, kad ne į visas natas atlikėjas dainuodamas „pataikė“. 

Panašu, kad V.Baumila šiame atrankos etape apgalvojo kiekvieną savo ėjimą, ir visai ne be reikalo nutarė griebtis galingo ginklo – vyriško savo seksualumo: scenoje jis pasirodė apnuoginęs savo masyvius rankų raumenis, nesustodamas flirtavo su susirinkusia publika ir komisijos nariais, o ką jau kalbėti apie jo žadą atimančius klubų vingius. 

Arūnas Valinskas ir Vaidas Baumila
Arūnas Valinskas ir Vaidas Baumila

Toks pasirodymas neliko nepastebėtas: publika jį įvertino ovacijomis, komisijos nariai – pagyromis. Vaidas sulaukė maksimalaus komisijos narių vertinimo, o Ieva Prudnikovaitė-Pitrėnė tikino negalinti atsispirti vaikino žavesiui. 

Tai išgirdęs vedėjas Arūnas Valinskas net pasitraukė į scenos galą, idant visi galėtų pasigrožėti V.Baumila netrukdomi. 

„Tu mane nustebinai gerąja prasme. Dainavai Eltoną Johną, o scenoje atrodei kaip Freddie Mercury“, – gyrė komisijos narys D.Užkuraitis pabrėžęs, kad Vaidas – atrankos favoritas. 

Vaidas Baumila
Vaidas Baumila

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius