Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 01, 13:00

14 patarimų, kaip nesunkiai įvykdyti naujametinius pažadus

„Ateinančiais metais aš mesiu rūkyti, numesiu 10 kilogramų ir kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią“, – tokius ir dar daugiau pažadų mes duodame prieš kiekvienus Naujuosius metus ar per pirmąsias jų dienas. Tačiau kiek iš šių pažadų yra iš tiesų įvykdomi?
Žiema
Naujametinius pažadus įgyvendinkite paprastai ir lengvai / Shutterstock nuotr.
Temos: 1 Naujieji metai

Portalas Shape.com pataria, kaip be didelių kančių ir milžiniškų pastangų įgyvendinti savo naujametinius pažadus. Telieka šio plano laikytis ateinančius 12 mėnesių.

Jei pasižadėjote sveikiau maitintis...

Paprasčiausiai daugiau pirkite vaisių ir daržovių. Jas nuplaukite, supjaustykite ir laikykite šaldytuve darbe ir namuose. Kai norėsite užkasti, turėsite po ranka jau paruoštą sveiką užkandį.

Jei pasižadėjote daugiau mankštintis...

Naudokitės dešimties minučių taisykle. Juk kiekvienas savo įtemptoje darbotvarkėje gali rasti 10 minučių, kurias gali skirti pasivaikščiojimui aplinkinėmis gatvėmis, lipti laiptais, o ne važiuoti liftu, išlipti iš viešojo transporto viena stotele anksčiau. Reikia tiesiog pajudėti ir kalorijos kaip mat pradės degti.

Jei pasižadėjote daugiau miegoti...

Likus iki miego 30 minučių užsiimkite ramia veikla – paskaitykite knygą ar pagulėkite karštoje vonioje. Jūsų miegas turi trukti 8 valandas. Netgi ir savaitgaliais. Kuo toliau, tuo daugiau energijos turėsite.

Jei nusprendėte padaryti galą netvarkai...

Geriausias kelias į savo tikslų įgyvendinimą yra psichologinės, fizinės, dvasinės ir emocinės netvarkos sutvarkymas. Nustokite atidėlioti, pradėkite daryti šiandien.

Jei pasižadėjote pakeisti savo įvaizdį...

Plaukai yra pats svarbiausias aksesuaras. Norėdami susikurti naują įvaizdį, atkreipkite dėmesį, koks kirpimas jums tinka, kuris pagerina jūsų veido formą ir kuri plaukų spalva tinka prie jūsų odos atspalvio. 

Jei pasižadėjote sumažinti kalorijų skaičių...

Atidžiai stebėkite gėrimuose slypinčias kalorijas. Jei gėrimas nėra jūsų maistas, skysčiai turi būti su kiek įmanoma mažiau kalorijų. Jas turite gauti iš maisto.

Jei pasižadėjote mažiau kalbėti, o daugiau klausyti...

Įpraskite į žmones kreiptis vardais ir visai nesvarbu, kur esate – darbinėje aplinkoje, parduotuvėje ar degalinėje. Kreipimasis į žmogų vardu padės jums būti atidesniu klausytoju.

Jei nusprendėte pagerinti savo odos būklę...

Norėdami turėti gražesnę odą gerkite daugiau vandens, o ne dažniau plaukite veidą. Eidami miegoti kruopščiai nuplaukite veidą, nuvalykite visus nešvarumus, tačiau nepersistenkite prausdami veidą, kad nepašalintumėte natūralių odos aliejų, kurie saugo odą nuo išsausėjimo.

Jei pasižadėjote sumažinti stresą...

Suraskite ramią vietą, atsisėskite tiesiai ir susikoncentruokite ties fiziniais jausmais jums įkvėpiant ir iškvėpiant. Kuo daugiau medituosite, tuo dažniau pastebėsite, kaip jus užvaldo stiprios emocijos. Išmoksite būti čia ir dabar su jomis.

Jei pasižadėjote susitaupyti pinigų...

Išeikite iš restoranų ir grįžkite į virtuvę. Tuo pačiu metu ne tik sutaupysite, bet ir valgysite sveikesnį maistą. Patiekdami savo šeimai šviežiai pagamintą, skanų ir sveiką maistą sutaupysite pusę pinigų, kuriuos būtumėte išleidę restorane.

Jei pasižadėjote būti geresniu darbuotoju...

Į kiekvieną susitikimą ateikite 5-10 minučių anksčiau. Ateidami anksčiau išvengsite streso, būsite labiau susikaupęs ir pasiruošę pokalbiui su klientais.

Jei pasižadėjote siekti karjeros aukštumų...

Kad ir kurioje srityje dirbtumėte, visuomet naudinga užmegzti ryšius su įtakingais asmenimis. Tai žmonės, kurie supranta tendencijas, galimybes ir turi karjeros įžvalgų. Neprašykite jų darbo. Priešingai, jie turi būti jūsų mokytojai.

Jei pasižadėjote skirti daugiau laiko sau...

Išmokite pasakyti „ne“. Mes sakome „taip“ dalykams, kurie mus atitolina nuo mūsų prioritetų (šeimos, draugų, laiko sau), esame išsekinti ir „ne“ sakome tiems dalykams, kurie mums teikia malonumą. Išmokite tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku pasakyti „ne“.

Jei pasižadėjote sustiprinti savo santykius...

Bendraudami su savo partneriu būkite meilesni. Prisipažinkite jam meilėj prasidedant ir baigiantis dienai bei apkabinkite vienas kitą grįžę iš darbo. Šie maži veiksmai gali padaryti didžiulę įtaką jūsų santykiams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką