TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

16 kg svorio numetęs Sezzy ragina susirūpinti savo išvaizda: „Darykite tai iš meilės sau“

Atlikėjas Sezzy savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, atspindinčia jo išvaizdos pokyčius. 16 kg svorio atsikratęs atlikėjas džiaugiasi ne tik pasikeitusiu kūnu, bet ir pagerėjusia sveikata.
Sezzy
Sezzy / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 1 Sezzy

Sezzy gerbėjams parodė, kaip atrodė prieš 1,5 metų, ir kaip atrodo dabar. Pokyčiai – akivaizdūs: atlikėjo kūną papuošė raumenys, dingo anksčiau akį traukęs pilvas. 

Sezzy teigimu, kiekvienas, mylintis save, turėtų stengtis puoselėti savo kūną, ir ragina tai pradėti daryti tuojau pat. 

Savo „Facebook“ paskyroje Sezzy rašė: 

„Skiriama tiems, kurie per Naujus metus duoda sau pažadą. Daugelis jų pasižada numesti svorio. Tačiau tik nedaugelis laikosi sau duoto pažado. Aš noriu pasidalinti savo pozityvumu.

Prieš pusantrų metų nusprendžiau, kad reikia kažką daryti su savo svoriu, nes esu scenos žmogus ir svarbu ne tik talentas, bet ir išvaizda. Svėriau apie 96-98 kg. Daug valgiau, netinkamu metu, gėdijausi savo pilvo.

Mano svajonė buvo galėti pasirodyti bet kuriuo metu, taip pat jaustis sveikam. Turiu šiokių tokių sveikatos problemų, apie kurias noriu nutylėti, tačiau jos mane taip pat gąsdino.

Per pusę metų numečiau apie 16 kg ir išsivaliau. Nuo tada vis dar dirbu ties savo kūnu. Auginu raumenis, tačiau dažniausiai tiesiog puoselėju išvaizdą. Sveikatos problemos beveik dingo. Jaučiuosi sveikas, stiprus ir visur savimi pasitikintis. Nesiekiu daryti kažko profesionalaus. Viską darau dėl savęs. Kas jums ir turėtų būti svarbiausia.

Stenkitės dėl savo sveikatos, pasitikėjimo savimi, geresnio gyvenimo ir žmonių, kurie jus myli, pagarbos. Svarbiausia, darykite tai iš meilės sau.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Sezzy
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Sezzy

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius