2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

18-metė Kamilė Lukošiūtė toliau stebina piešiniais: Rose McGowan portretas papuoš aktorės namus

Lygiai prieš metus 18-metės Kamilės Lukrecijos Lukošiūtės kurti piešiniai sulaukė „Saulėlydžio“ žvaigždės Tayloro Lautnerio dėmesio, o dabar iš Ventos kilusi mergina vėl džiaugiasi užsienio žvaigždžių komplimentais. Šįkart ją įvertino aktorė Rose McGowan.
Kamilė Lukrecija Lukošiūtė, jos Rose McGowan piešinys
Kamilė Lukrecija Lukošiūtė, jos Rose McGowan piešinys / 15min nuotr.

Kllarts vardu internetinėje erdvėje prisistatanti Kamilė jau ne vienerius metus kompiuterinėmis programomis piešia įvairių žinomų žmonių portretus. Ir nors mergina save vadina savamoksle, jos darbus jau spėjo pastebėti ne tik lietuvių, bet ir užsienio žvaigždės.

Vienas paskutinių ją pradžiuginusių komplimentų – R.McGowan dėmesys. Daugiau nei 423 tūkst. sekėjų „Instagram“ turinti aktorė liko sužavėta Kamilės pieštu jos portretu ir net paprašė piešinį pakartoti ant drobės.

Kamilės Lukrecijos Lukošiūtės piešinys/Rose McGowan
Kamilės Lukrecijos Lukošiūtės piešinys/Rose McGowan

„Rose labai patiko mano kompiuterinis piešinys, ji sakė norinti jį pasikabinti savo namuose. Dabar deriname detales, todėl jei sutarsime, kad piešiu ant drobės, piešinys bus gerokai didesnis, tuomet ir ilgiau užtruksiu jį nupiešti, reiks kokio mėnesio“, – 15min kalbėjo Kamilė.

Toks garsios aktorės prašymas jai – gražus įvertinimas. Tačiau Kamilė išlieka kukli: „Suprantu, kad tai labai ypatinga, džiaugiuosi, kad mane pastebi. Gal net niekada nebūčiau pagalvojusi, kad sulauksiu tokio įvertinimo, tačiau turbūt turėčiau labiau džiaugtis, visa tai priimu kažkaip natūraliai. Visi mes esame tokie patys žmonės“, – sakė ji.

Kamilė niekuomet savo pieštiems herojams nesiunčia piešinių pati, šie ją patys susiranda „Instagram“ ar „Facebook“ tinkluose. „Manau, kad visi tie žinomi žmonės turi labai daug gerbėjų, kurie jiems nuolat siunčia įvairius piešinius. Todėl rašyti jiems asmeniškai viliantis, kad būsiu pastebėta – beprasmiška, tai tiesiog laiko gaišimas“, – svarstė mergina.

Asmeninio albumo nuotr./Kamilė Lukošiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Kamilė Lukošiūtė

Kamilė šiemet baigė 12 klasių, todėl jau nuo rudens pamokas pakeis studijos aukštojoje mokykloje, ji ketina studijuoti Vilniaus dailės akademijoje, kur planuoja mokytis mados dizaino.

„Tačiau su piešimu turbūt niekada neišsiskirsiu. Gal net norėčiau surengti parodą, noriu būti pastebėta kaip menininkė. Kompiuteriu, žinoma, piešti paprasčiau, nereikia ir spalvų maišyti, pats procesas vyksta greičiau, bet smagu ir dažais piešti“, – kalbėjo ji.

Šį Kamilės talentą pastebi ir tėvai, ir draugai, merginą jie labai palaiko, negaili gražių žodžių.

TAIP PAT SKAITYKITE: 17-metės Kamilės Lukošiūtės piešinys sužavėjo „Saulėlydžio“ žvaigždę Taylorą Lautnerį

TAIP PAT SKAITYKITE: 16-metės lietuvės piešiniai – Singapūro mados savaitėje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką