Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„2 Barai“ vedėjai Vaidai Skaisgirei sukneles kurianti Agnes Flick vieną jų žada padovanoti

Kiekvienam sekmadieniui realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėją Vaidą Skaisgirę savo sukurtais drabužiais puošiančiai dizainerei Agnes Flick – dabar pats darbymetis.
Vaida Skaisgirė
Vaida Skaisgirė / „FotoPRO“ nuotr.

Moteris kiekvienai tiesioginei projekto transliacijai vedėjos drabužius sukuria vos per savaitę. Tačiau pasinėrusi į darbus ji neužmiršta savo kūryba dalintis ir su tais, kurie patys sau to leisti negali. Realybės šou kūrėjai kartu su dizainere kviečia dalyvauti socialiniame konkurse ir laimėti specialiai kūrėjos sukurtą drabužį.

Sparčiai populiarėjanti dizainerė kartu su realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ kūrybine komanda nutarė surengti socialinę akciją ir paragino moteris projekto „Facebook“ paskyroje dalintis savo gyvenimo istorijomis, bėdomis ir skausmais, o jautriausio laiško autorei atiteks Agnes Flick specialiai sukurtas drabužis.

„Konkrečiai dėl silueto nusprendusi nesu, nes drabužis bus kuriamas specialiai konkrečiai moteriai. Kadangi nežinau nugalėtojos kūno formų ir išmatavimų, dar nieko negaliu atskleisti – tai priklausys tik nuo pačios laimėjusiosios“, – apie socialinio konkurso prizą pasakojo dizainerė.

Agnes Flick teigimu, idėja surengti tokią socialinę akciją kilo sugalvojus pasidalinti savo kūryba su sau to negalinčiomis leisti moterimis: „Atsirado noras pasidalinti kūryba, tai nusprendėme padaryti nedidelį socialinį projektą. Nesvarbu, kokia yra moteris, ar ji nuskriausta gyvenimo, ar šiaip sunkiai verčiasi finansiškai, turi daug vaikučių, kuriuos sunku išlaikyti – vis tiek kiekviena nori gražiai atrodyti. Ir projektui artėjant į pabaigą sugalvojome mano kurtą drabužį kažkam padovanoti.“

Pasak dizainerės, dalinimasis ir tarpusavio pagalba yra svarbiausios vertybės, kurias ir puoselėja ši akcija. „Tokių akcijų tikrai reikia, tai pagrindinės vertybės – padėti ir dalintis. Ir visai nesvarbu, ar tu esi dizaineris, ar pardavėjas, ar kas tik nori – reikia būti atmerktomis akimis ir žiūrėti, kas aplink tave dedasi. Jeigu yra galimybė kažkaip įkvėpti, padėti, tai visada reikėtų ja pasinaudoti“, – mintimis dalinosi kūrėja.

Konkurse dalyvaujančios moterys jau dabar gali paganyti akis į dizainerės kūrinius – Agnes Flick kiekvieną sekmadienį tiesioginiam eteriui puošia realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėją V.Skaisgirę. Elegantiški kostiumėliai, seksualios trumpos suknelės, žemę šluojantys sijonai – kiekvieną laidą dizainerė kartu su stilistu Joringiu Šatu žiūrovus stebina vis naujais siluetais ir stiliaus sprendimais.

Anot dizainerės, su V.Skaisgire ir J.Šatu dirbti nėra sunku, o stiliaus sprendimus jie priima kartu: „Kai yra toks projektinis darbas, norisi sukurti ryškesnius, išskirtinius dizainus. Visa komanda apsitariam, kokia bus mūsų idėja – ar norim ilgo ar trumpo silueto. Joringis sužaidžia su stiliaus detalėmis – bateliai, papuošalai, šukuosena – čia jau aš nesikišu. Bendrai tik apsitariam, ar norim elegancijos, ar seksualumo ir nusprendžiame ką norim pabrėžti.“

Šiam sekmadieniui Agnes Flick ir J.Šatas realybės šou vedėjai sukūrė itin prabangų ir Holivudo divos vertą įvaizdį – trumpą blizgią mėtų spalvos suknelę gilia iškirpte. „Vaida tikrai turi savo nuomonę, savo norus, dėl to reikia laviruoti. Kompromisus randame nesunkiai – be jokių pykčių“, – apie darbą su laidos vedėja pasakojo dizainerė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką