2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„2 minutės šlovės“ laimėtojas Ilja už laimėtus pinigus svajoja nusipirkti kompiuterį

LNK talentų šou „2 minutės šlovės“ laimėjęs dainininkas Ilja Aksionovas iš Visagino negali patikėti savo sėkme. Jam savo balsus atidavė net 27 tūkstančiai žiūrovų. Iš viso per LNK laidos superfinalą sulaukta beveik 100 tūkstančių skambučių. Antroji vieta atiteko dainuojančiam ūkininkui Mindaugui, o trečioji – Iljos žemietei, tos pačios mokytojos auklėtinei, aklajai dainininkei Lidijai. Iš studijos Ilja išėjo nešinas simboliniu lagaminėliu su 40 tūkstančių litų prizu.
LNK laidos „2 minutės šlovės“ dalyvis Ilja
LNK laidos „2 minutės šlovės“ dalyvis Ilja. / LNK nuotr.

„Laimėti nesitikėjau, – kukliai sako Ilja. –  Prisipažįstu, apie tai pasvajodavau, bet nuoširdžiai tikėjau, kad šį projektą laimės Ana ir Dmitrijus. Jie buvo verti. Tai, ką jie daro, yra tikrai įspūdinga ir labai gražu. Aš esu didžiausias jų gerbėjas.

– Kam reikėtų dėkoti už tavo sėkmę?

–  Labiausiai dėkingas esu savo mokytojai Vitai Pimpienei, ji įdėjo daug pastangų ir darbo, kad tapčiau tuo, kuo esu. Taip pat mamai. Už kantrybę. Ir, žinoma, visiems tiems, kurie mane palaikė nuo pat pirmos laidos ir už mane balsavo.

– Ar prisimeni pirmąjį kartą šiame šou?

– Man pačiam iš visų mano pasirodymų labiausiai patiko pats pirmas. Gal dėl to, kad tada manęs niekas nepažinojo, nežinojo, ko tikėtis. Tiesiog atėjau, padainavau, ir viskas.  Vėliau kiekvieną kartą buvo vis sunkiau, vis labiau jaudinausi, nes žiūrovai tikėjosi iš manęs vis daugiau... O dar ta žiema, sloga ir ligos..

– Kur išleisi pinigus?

– Nežinau. Mamos reikėtų paklausti. Norėčiau naujo kompiuterio...

– Kas pasikeitė, kai tave atrado „2 minutės šlovės“ rengėjai?

– Gyvenimas po „2 minučių šlovės“ pasikeitė iš esmės. Atsirado labai daug veiklos, trūksta miego ir laisvalaikio su draugais. Iš Visagino persikėliau gyventi į Vilnių. Pamažu pradedu pažinti šį gražų, didelį miestą. Nors mano širdis visada liks Visagine – ten aš gimiau, užaugau, ten visi mano tikrieji draugai. Ten gyvena ir mano močiutė, kurios aš labai pasiilgstu.

Ilja kartu su savo mokytoja ir kitais gabiais jos mokiniais jau po kelių savaičių stos į aršią kovą ir sieks įrodyti, kad Visaginas yra „Lietuvos supermiestas“ naujame LNK sekmadieniniame šou. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką