Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 06, 10:57

20 metų su pertraukomis rūkęs Aleksandras Pogrebnojus nusprendė atsisakyti žalingo įpročio

Naujus 2014 metus dizaineris Aleksandras Pogrebnojus pradeda atsisakydamas žalingo įpročio, kuris jau 20 metų su pertraukomis buvo jo gyvenimo dalis. Sekmadienio vakarą A.Pogrebnojus surūkė paskutinę cigaretę ir nusprendė rūkymui pasakyti „ne“.
Aleksandras Pogrebnojus
Aleksandras Pogrebnojus / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Tai nėra koks nors Naujųjų metų pažadas. Seniai norėjau tai padaryti, bet vis neprisiruošdavau. Atėjo laikas tiesiog drastiškai spręsti šį reikalą ir atsisakyti rūkymo“, – portalui Žmonės.lt pasakojo dizaineris.

Aleksandras teigė, kad kokios nors prievartos ar priežasties atsisakyti rūkymo nebuvo. „Tiesiog nusibodo: namie negali rūkyti, reikia eiti į lauką, yra dar kitokių nepatogumų. Jei kas nori, tai tegul rūko, bet aš dabar nenoriu. Pažiūrėsime, kaip man seksis. Geriau mesti dabar nei atsiradus kažkokiai rimtai priežasčiai“, – kalbėjo A.Pogrebnojus.

Paklaustas, ar ketina išbandyti alternatyvas, pavyzdžiui, elektrines cigaretes, jis buvo kategoriškas. „Tikrai ne. Esu išbandęs jas, tačiau likau labai nusivylęs. Dar blogiau yra nei paprastos cigaretės. Alternatyva yra tik viena – nerūkyti“, – teigė Aleksandras. Vyras užsiminė, kad prisipirko saldainių, kad nekiltų ranka griebtis cigaretės, o ar užteks valios atsisakyti nikotino, parodys tik laikas.

Tikėtina, kad ne vienas sostinės gyventojas po Naujųjų galbūt atsisakys žalingo įpročio, nes nuo sausio 1-osios Vilniaus viešojo transporto stotelių laukimo paviljonuose draudžiama rūkyti. Taip pat rūkyti yra draudžiama ir Vinco Kudirkos aikštėje bei Bernardinų sode.

Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika
Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką