-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

23 metus eteryje gyvuojanti laida „Nuo... Iki...“ pristato naują vedėją

Ilgiausiai transliuojamoje LNK laidoje „Nuo... Iki...“, kuri eteryje skaičiuoja net 23 metus, – netikėti, bet malonūs pasikeitimai. Nuo rudens gyvenimo būdo laida bus transliuojama net tris kartus per savaitę, nuo pirmadienio iki trečiadienio, o prie Giedrės Talmantienės jungiasi nauja vedėja – Eglė Kernagytė.
„Nuo... Iki...“ kūrėjos su Erika Vitulskiene
„Nuo... Iki...“ kūrėjos su Erika Vitulskiene / „Nuo... Iki...“ nuotr.

„Kadangi laidos bus tris kartus daugiau, mūsų komandoje dirbs ne tik nauja vedėja, bet ir naujos žurnalistės. Iš viso dirbsime net šešių moterų komanda – tapome savotiška gyvenimo būdo žinių tarnyba“, – sako Giedrė Talmantienė. Be jos, „Nuo... Iki...“ rengs Eglė Deksnytė-Kuzmienė, Rūta Lapė, Julija Ciurupa, Saulė Žemaitytė ir Eglė Kernagytė. Eglei patikėtas ne tik laidos vedėjos vairas – ji pati taip pat rengs pasakojimus apie žinomus žmones.

„Ilgametė sėkmė padiktavo idėją dar labiau išsiplėsti – jau kelis dešimtmečius ši gyvenimo būdo laida, kuriai pavadinimą sugalvojo kolegės ir pirmosios laidos vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės mama, kepdama blynus, nuolat keitėsi ir dėl to visada buvo reitingų viršūnėje. Aišku, mūsų sėkmės priežastis – ir žmonės, kurie mums atsiveria.

Labai dažnai žmones viešumas gąsdina, bet mūsų herojai prisipažįsta, kad dalyvavimas „Nuo... Iki....“ laidoje jiems atnešė sėkmę – arba jie patys pasiryžta pokyčiams, arba sulaukia aplinkinių palaikymo. Istorijos, kurias pasakojame laidoje, dažnai pranoksta net geriausias kino juostas. O tai įkvepia didesniems darbams ir platesniems užmojams“, – sako Giedrė.

„Nuo... Iki...“ nuotr./Giedrė Talmantienė ir Eglė Kernagytė
„Nuo... Iki...“ nuotr./Giedrė Talmantienė ir Eglė Kernagytė

Padidėjusį krūvį Giedrė nuo naujojo sezono dalysis su šviesaus atminimo Vytauto Kernagio dukra Egle Kernagyte. Jos ves laidą pasikeisdamos kas savaitę.

„Ieškojome ir vaikino vedėjo, bet paskui nusprendėme, kad pasiliksime su vedėja moterimi. Moterys visai kitaip perteikia emocijas! Eglė – labai patraukli, labai šilta asmenybė, mylima žiūrovų. Be to, labai moka bendrauti su skirtingais žmonėmis, o moterų kompanijoje labai svarbu sutarti. Eglė pati buvo mūsų laidos herojė. Smagu, kad ji pasiryžo tapti ne tik pranešėja, bet ir pati kurti siužetus“.

„Jaučiuosi labai smagiai, – kolegei Giedrei pritaria Eglė Kernagytė. – Šią laidą, pamenu, žiūrėjau dar būdama vaikas, o štai dabar pati jai atstovausiu. Pasiūlymas prisijungti prie šios puikios, ilgametės komandos man – didelis mano darbo įvertinimas. Sieksiu pateisinti komandos lūkesčius“.

Pasak Eglės, kiekviena nauja patirtis jai yra dar vienas žingsnis pirmyn. „Su šia komanda, tikiu, žengsime koja kojon tvirtai, visad palaikydamos viena kitą“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius