Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„24 valandos“: beveik naujametė istorija – seserys susikirto dėl senutės „Audi“

Naujuosius metus laida „24 valandos“ pasitinka pailgėjusi ir šiek tiek pakeitusi transliacijos laiką. Nuo šiol antradieniais – penktadieniais „24 valandos“ prasidės penkiomis minutėmis anksčiau, nei iki šiol – 17.30 val.
Laidos „24 valandos“ komisarai
Laidos „24 valandos“ komisarai / LNK nuotr.

Pirmojoje šių metų laidoje žiūrovų dėmesiui pateikiamos dvi istorijos. Seserų konfliktas prasidėjo dėl senutėlio „Audi“ automobilio. Vyresnioji sesuo Dalia iš jaunėlės Laimos jį žadėjo nupirkti už 1200 litų. Tačiau sumokėjo tik 400 litų. Ir, nors jau praėjo beveik metai, likusios skolos dalies neketina grąžinti. „24 valandų“ komisarui Stasiui pradėjus tirti šią istoriją, paaiškėjo senos konflikto priežastys. Tai ir palikimo dalybos, ir dingęs kompiuteris, ir savavališkai parduoti automobilio ratai bei pasisavinti už juos gauti pinigai. Stasys netruko suprasti, kad sesių konflikto paprastai neišspręs, tačiau, kaip byloja lietuvių liaudies patarlė, į balą puolęs sausas nekelsi. Jam teks išklausyti visą tiradą abipusių kaltinimų ir rasti saliamonišką sprendimą.

Kita istorija – vyras dėl meilužės paliko žmoną su trimis nepilnamečiais vaikais. Atvykęs jų aplankyti, ne tik girtuokliauja ir kelia skandalus, bet ir grasina iššaudyti visą šeimą bei sudeginti namus. Tai – jo buvusios žmonos versija. Pats vyras tikina, kad moters lūpomis kalba nuoskauda ir pavydas.

Nesuvaidintos gyvenimiškos istorijos ir tikros emocijos. „24 valandos“  17.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius