Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„3 buto“ raktus turės Smoriginas, Skaiva ir kitos žvaigždės

„Aš turiu raktus“ – ši frazė TV3 žiūrovams jau pažįstama. Blizgiu raktų pakabuku ekrane mojuoja ne vienas gerai žinomas eterio veidas. Ką rakina šie raktai? Kam jie atiteks? Atsakymas džiugina: šiuos raktus po Naujųjų turės ir TV3 žiūrovai.
Jurijus Smoriginas
Jurijus Smoriginas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Mūsų adresas – trečias butas, TV3“, – juokauja būsimi laidos vedėjai visiems pristatydami naują ypatingą, šiuolaikišką, pramoginį šou, intriguojančiu pavadinimu „3 butas“.

„Jau nuo sausio 5 dienos 20.30 val. žiūrovų laukia nenutrūkstantis vakarėlis, kuriame nestigs įdomių ir pikantiškų pokalbių su ne mažiau įdomiais, aktualiai „prisidirbusiais” ar tiesiog visų geidžiamais superherojais. Čia niekas niekada nežiovaus. Bus daug judesio, daug pašnekovų, daug žvaigždžių. „3 butas“ įrengtas taip, kad bet kuri į svečius užsukusi pramogų pasaulio žvaigždė ar įdomus pašnekovas turės vietos atskleisti savo talentui. Bute užteks vietos ir muzikiniams pasirodymams, ir erdviam vonios kambariui, kuriame vyks pikantiškiausi pokalbiai“, – intriguoja naujos TV3 laidos „3 butas“ idėjos autorius ir vienas vedėjų Gediminas Jaunius.

Šiame ypatingame, nė vieno vakarėlio ir nė vieno svarbaus savaitės pramogų įvykio nepraleidžiančiame bute vakarus leis ir pikantiškomis naujienomis dalinsis net šeši vedėjai.

Raktais nuo naujos laidos jau džiaugiasi charizmatiškasis aktorius ir laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas-Leo, žavioji Aistė Paškevičiūtė, paslaptinga ir kišenėje žodžio neieškanti Skaiva Jasevičiūtė, į televizijos ekranus grįžtanti garsioji žurnalistė, vakarėlių liūtė Jurga Klimaitė-Riebling, provokacijos ir kritikos meistras Jurijus Smoriginas ir neseniai žaviausią Lietuvos perlą išrinkęs nepailstantis idėjų autorius Gediminas Jaunius.

„Tai ne įprastas pokalbių šou. „3 butas“ žiūrovus intriguos originaliais tik mūsų laidai parengtais muzikiniais pasirodymais ir netikėtose vietose surengtais interviu. Tikimės, kad net Jurijus Smoriginas bus mažiau kritiškas, bet juk jis – nenuspėjamas”, – sako viena laidos vedėjų Skaiva Jasevičiūtė ir užsimena, raktai išdalinti dar ne visiems.

Netrukus vieną komplektą ir vietą bute gaus dar vienas simpatiškas ir gerai žinomas televizijos veidas.

Naujoje TV3 laidoje „3 butas“ nuo sausio 5 dienos 20.30 val. norėsite būti ilgai!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius