Tiesiogiai
15min be reklamos
2014 08 19, 19:24

30-ąjį jubiliejų atšventusi Giedrė Rusytė: „Gimtadienis man – tikrieji Nauji metai“

Niujorke gyvenančiai vienai labiausiai Lietuvoje atpažįstamų modelių Giedrei Rusytei rugpjūčio 9-ąją sukako 30 metų. Praėjus kiek daugiau nei savaitei po atšvęsto jubiliejaus, susigulėjus emocijoms moteris patikina: nesvarbu, kiek tau metų, svarbu kaip jautiesi ir kaip mąstai.
Giedrė  Rusytė
Giedrė Rusytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Gimtadienį sutikau su draugais ir artimaisiais paplūdimyje, palydėdama saulę. Buvo nuostabu! Didžiausia dovana – mano žmonės, kurie buvo šalia bei tie, kurie nebuvo, bet prisiminė ir pasveikino. Metams bėgant tie sveikinimai tampa vis prasmingesni“, – neabejoja G.Rusytė.

Pasiteiravus apie dovanas, modelis patikino, kad jos – visada džiugina, tačiau svarbiausia gera nuotaika ir artimųjų buvimas šalia.

„Svarbiausia – emocijos. Žinoma, dovanos kiekvieną žmogų džiugina. Man visada labai gera gauti daug gėlių, nes labai jas myliu. Pamenu, esu gavusi dovanų šuolį su parašiutu – buvo super! Niekada to nepamiršiu, neišdildomas įspūdis ir jausmas! Tokios dovanos ir yra pačios vertingiausios“, – teigė pašnekovė, gimtadienio proga sau ir aplinkiniams palinkėjusi sveikatos ir ramybės.

30 metų – tik skaičius

Jaunatviškumu bei optimizmu spinduliuojanti G.Rusytė neabejoja, kad metai moteriai prideda žavesio ir pasitikėjimo savimi, todėl jubiliejus jos jokiu būdu neišgąsdino ir neprivertė liūdėti dėl bėgančio laiko.

Asmeninio albumo nuotr./Akimirka iš Giedrės Rusytės gimtadienio
Asmeninio albumo nuotr./Akimirka iš Giedrės Rusytės gimtadienio

„30 metų – tik skaičius, todėl jubiliejaus nesureikšminu. Šis laikas – tai graži moters branda ir, mano nuomone, tam tikra prasme – dar tik visko pradžia, nes jau yra šiek tiek patirties, daugiau pasitikėjimo savimi, ramybės. Apskritai – viskas priklauso nuo energijos ir požiūrio, nesvarbu ar tau 30, ar 50 metų“, – patikino G.Rusytė.

Modelis pasakojo, kad pati pagal Zodiako ženklą – Liūtas, todėl nors su branda atėjo ir vidinė ramybė, tačiau esant progai, tokiai, kaip gimtadienis, ji nebėga nuo šventimo ir savo metų paniškai neslepia.

„Aš – Liūtas, jie linkę švęsti (juokiasi). Gimtadienį reikia paminėti, niekada jų nevengiau ir nemanau, kad vengsiu ateityje. Nebūtina kelti puotos, bet paminėti – svarbu. Man gimtadienis – tai tikrieji Naujieji metai: sustoju, apmąstau ar esu laiminga čia ir dabar, ar laimingi aplink mane esantys žmonės. Gimtadienis – graži šventė, visada padėkoju tėvams už tai, kad esu“, – šypsojosi G.Rusytė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Giedrė Rusytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Giedrė Rusytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką