2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

37-ąjį gimtadienį verslininkė Rasa Martens sutiko gerdama mamos virtą vyšnių uogienės arbatą

Šeštadienį, sausio 5 dieną, verslininkė Rasa Martens atšventė savo 37-ąjį gimtadienį. Moteris džiaugiasi, kad šią dieną sulaukė neįtikėtinai daug draugų ir artimųjų sveikinimų.
Rasa Martens
Rasa Martens / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

„Man didžiausia dovana buvo dėmesys, kurio gavau tiek, kiek tikrai nesitikėjau. Taip pat didelė dovana, kad ir feisbuke sveikina šimtai žmonių. Smagu, kad žmonės tam rado laiko ir parašė man“, – su Žmonės.lt gimtadienio džiaugsmu dalijosi Rasa.

Nors kiekvienais metais iš vyro, artimųjų ir draugų sulaukia brangių dovanų, tačiau R.Martens tikina, kad didžiausia dovana – draugų ir artimųjų dėmesys. „Kai išmušė vidurnaktį ir prasidėjo mano gimtadienis, aš gulėjau lovoje ir gėriau mamytės padarytos vyšnių uogienės arbatą. Man tokios dovanos labai svarbios“, – belaukdama atvykstant svečių pasakojo Rasa.

Tačiau žinoma, gautų dovanų verslininkė irgi nenuvertina. Ji džiaugiasi, kad aplinkiniai ją gerai pažįsta ir įsiklauso, tad niekas gimtadienio proga nedovanoja nereikalingų daiktų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką