Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

49-ąjį gimtadienį švenčianti Kristina Kaikarienė: „Didžiausia dovana, kad būsiu Romoje su tais, kuriuos noriu matyti šalia“

Sausio 1-ąją, kai dauguma mūsų tingiai keliamės iš lovų po Naujųjų metų šventimo iki paryčių, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė švenčia savo 49-ąjį gimtadienį. Tiesa, tikrasis šventimas prasidės tik vakare, mat moteris su šeimos nariais ir artimiausiais bičiuliais vakarop lėktuvu nusileis Romoje.
Kristė Kaikarytė, Kristina Kaikarienė ir Nerijus Juška
Kristė Kaikarytė, Kristina Kaikarienė ir Nerijus Juška / Asmeninio albumo nuotr.

„Vakare jau gėrėsiuosi Romos fontanais, gersiu kavą, valgysiu ledus. Vykstu su šeimos nariais ir labai artimais bičiuliais. Roma – vienas mylimiausių mano miestų, o dar kai šalia bus artimiausi žmonės – tiesiog fantastika, ko daugiau ir benorėti. Didesnės dovanos už tai, kad būsiu ten, kur noriu būti, ir su tais, kuriuos noriu matyti šalia, nė neįsivaizduoju. O ar gali būti geresnė dovana?“ – portalui Žmonės.lt sakė gerai nusiteikusi K.Kaikarienė.

Paklausta, ar šis gimtadienis ir jo šventimas Romoje buvo iš anksto planuotas, moteris teigė, kad idėja jai kilo visai spontaniškai prieš keletą dienų: „Prieš kelias dienas sugalvojau, kokios dovanos noriu – susivokiau, kad labiausiai gimtadienį noriu atšvęsti Romoje. Šiaip gimtadienių labai neplanuoju – nei ignoruoju, nei puolu švęsti. Dažniausiai viskas išsisprendžia savaime.“

K.Kaikarienė teigė, kad kliūčių įgyvendinti spontaniškai sugalvotą planą neiškilo, nepaisant to, kad šventiniu laikotarpiu gauti bilietų ir susiplanuoti skrydžius būna kur kas sudėtingiau.

„Aš juk organizatorė! Šitie dalykai man tikrai nėra sudėtingi. Be to, artimieji iškart palaikė mano idėją ir išreiškė norą keliauti kartu, todėl visi ir lekiam“ , – kvatojosi ji.

Net nebesuskaičiuoju, kiek kartų buvau Romoje. Bet to miesto aš vis tiek esu nuolat alkana.

Moteris prisipažino, kad Roma – vienas mėgstamiausių jos miestų, todėl ji nė neabejojanti, kad gimtadienis bus tiesiog fantastiškas: „Net nebesuskaičiuoju, kiek kartų buvau Romoje. Žinau tik tiek, kad labai daug. Bet to miesto aš vis tiek esu nuolat alkana.“

„Be to, Roma toks miestas, kuriame sunku ką nors prognozuoti. Tai miestas, kuris dažniausiai nusprendžia viską už tave, kuris vieną akimirką gali tave įtraukti į koncertą griuvėsiuose, o kitą – nublokšti jau kažkur kitur“, – susižavėjimo Italijos sostine neslėpė Kristina.

Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės gimtadienis Romoje
Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės gimtadienis Romoje

Pažadai išmokti naują kalbą ir lankyti sporto klubą

K.Kaikairienė prisipažino, kad per savo gimtadienius vis pasižada, kad pradės mokytis kokios nors naujos užsienio kalbos ir ims lankyti sporto klubą. Visgi, anot moters, pažadai dažniausiai ir lieka tik pažadais, tačiau dėl to ji savęs negraužianti.

„Aš, tikriausiai kaip ir kiekviena moteris, per savo gimtadienį vis pasižadu išmokti dar vieną kalbą, lankyti sporto klubą. Dažniausiai visi mano pažadai taip ir lieka neįgyvendinti, bet einant metams išmokau nebesmerkti savęs, kad pažadų neįgyvendinau“, – juokėsi ji.

Paklausta, kokių dovanų tikisi, moteris teigė, kad didžiausia šio gimtadienio dovana – minėta kelionė į Romą, o ir šiaip, anot jos, gimtadienio nereikėtų kategoriškai sieti su dovanomis.

„Mano labai tvirtas įsitikinimas, kad dovanas mes galime vienas kitam dovanoti ne tik gimtadienio ar švenčių proga, o tą dieną, kai tiesiog norisi nustebinti ir pamaloninti žmogų. Mama mane mokė, kad gimtadienis nebūtinai turi būti „surištas“ su dovanomis, kad dėmesį galima ir reikia parodyti ne tik tam tikromis progomis. Todėl dovanas stengiuosi dovanoti ne tada, kai „ateina“ data, o tada, kai viduje yra tam noras“, – pasakojo K.Kaikarienė.

„Sau palinkėčiau neprarasti tų žmonių, kuriuos atradau kaip tikrus bičiulius. Neprarasti to džiaugsmo, kurį jaučiu, kad vis dar kažką veikiu gyvenime ir pradžiuginu tiek save, tiek kitus“, – kitiems metams gimtadienio proga sau linkėjo K.Kaikarienė.

Kristina ir Vygintas Kaikariai
Kristina ir Vygintas Kaikariai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius