15min be reklamos
Publikuota 2022 07 12, 19:02

50-metį mininčiam G.Juodeikai – draugų siurprizas: ryte pažadino pučiamųjų kvintetas

Panemunėje gyvenantys kauniečiai ankstų liepos 12-osios rytą buvo pažadinti neįprasto skambučio – vieno privataus namo kieme surengto įspūdingo koncerto. Tokiu būdu, pasitelkus pagalbon Vilniaus pučiamųjų kvintetą „Bras spalvos“, su 50-mečio jubiliejumi pasveikintas prodiuseris, aktorius Gediminas Juodeika.
Gediminas Juodeika 50-mečio rytą sulaukė staigmenos
Gediminas Juodeika 50-mečio rytą sulaukė staigmenos / Asmeninio albumo nuotr.

Informacija apie tai, kad sukaktuvininkui ruošiama staigmena, buvo griežtai saugoma. Netgi muzikantai nežinojo, kokį konkrečiai asmenį džiugins savo muzika.

Sveikinimo idėjos autoriui režisieriui Emiliui Vėlyviui slapta paruošti vaišes, dovanas ir palapines, kurių prireikė iš dangaus 7 val. pasipylus lietui, padėjo dainininkas Aleksandras Makejevas, dizaineriai Tadas Kuzminskas ir Diana Morkūnaitė Želvienė, TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas bei kiti.

Nuotaikingo muzikinio pokšto organizatoriai juokavo – Gedutis nieko panašaus nesitikėjo, todėl gana ilgai net nežvilgtelėjo per langą norėdamas išsiaiškinti, kas jo kaimynystėje vyksta.

Asmeninio albumo nuotr./Gediminas Juodeika 50-mečio rytą sulaukė staigmenos
Asmeninio albumo nuotr./Gediminas Juodeika 50-mečio rytą sulaukė staigmenos
Asmeninio albumo nuotr./Gediminas Juodeika 50-mečio rytą sulaukė staigmenos
Asmeninio albumo nuotr./Gediminas Juodeika 50-mečio rytą sulaukė staigmenos

„Netoliese yra įsikūrusi viena iš „Kaunas – kultūros sostinė“ programos organizatorių. Iš pradžių pamaniau, jog kas nors prie jos namų koncerto repeticiją surengė. Paskui kilo mintis, jog tai sūnaus Jono išdaigos. Bet, kai uždarius miegamojo langą, muzika ėmė tik garsėti, nutariau išeiti į kiemą pasižvalgyti ir nuraminti ryto drumstėjus, – su Žmonės.lt įspūdžiais dalijosi humoro jausmo nestokojantis G.Juodeika. – Dabar ir kaimynai žinos, kad čia inteligentai gyvena“.

Jis nuoširdžiai patikino – tai, kas vyko ryte, buvo vienas įsimintiniausių sveikinimų jo gyvenime.

„Ilgai svarsčiau, ar reikia minėti šią sukaktį, bet dabar neabejoju – švęsti su bičiuliais būtina!“, – sako G.Juodeika.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką