Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 13, 15:57

A.Ditkovskytė ir P.Vanagas išsiveržė į pirmą projekto „Ledas ir liepsna“ vietą (video)

Naujausioje Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) projekto „Ledas ir liepsna“ laidoje Agnė Ditkovskytė ir Povilas Vanagas pirmą kartą tapo lyderiais, surinkę aukščiausius dviejų pastarųjų laidų suminius balus – 23,98. Už pasirodymą ant ledo pora pelnė maksimalų komisijos narių vertinimą – 12 balų. Po lietuvių poros pasirodymo žiūrovai salėje vėl kilo iš krėslų ir už šokį dėkojo audringais aplodismentais.
A.Ditkovskytė ir P.Vanagas
A.Ditkovskytė ir P.Vanagas / Ruslano Roščupkino nuotr.

Ši projekto „Ledas ir liepsna“ laida buvo skirta čiuožti ant ledo, o jos tema – legendinės viso pasaulio dainos. A.Ditkovskytė ir P.Vanagas savo pasirodymui pasirinko Louis Armstrongo ir Ellos Fitzgerald dainos „Summertime“ versiją. Techniškai sudėtingais judesiais pora ant ledo atskleidė meilės istoriją, alsuojančią vasaros karščiu ir saldžiais bei prisirpusiais vaisiais.

Komisijos narys A.Cekalo pasirodymą įvertino kaip puikiai suvaidintą istoriją, kuri privertė patikėti perteikiamais jausmais. D.Šepeliovas išsidavė norįs, kad ši pora laimėtų projektą. Jo manymu, šokis buvo buvo skirtas ne visiems, o tik giliai jaučiantiems žmonėms.

Per tris projekto mėnesius iškrito tik keturios poros. Iš likusių keturiolikos dabar jau nebeiškris nė viena. Pasirodymų įvertinimai bus sumuojami kiekvienoje laidoje. Projekto nugalėtojais taps komisijos narių ir žiūrovų balsų daugumą surinkusi pora. Kita projekto „Ledas ir liepsna“ laida ir dar vienas nugalėtojų titulo vertas lietuvių pasirodymas – gruodžio 19 d., sekmadienį, 17.20 val. per PBK.

A.Ditkovskytės ir P.Vanago pasirodymo vaizdo įrašas (2010.12.12)

 

VIDEO: Дитковските Ванагас "Summertime" 12.12.10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką