Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 21, 21:04

A.Mamontovas šįkart – apie gerbėjų dovanas: laiškai, 20 dolerių ir bulvių maišas

Virš 30 metų scenoje karaliaujantis Andrius Mamontovas iki šiol išlaiko bene didžiausią gerbėjų būrį – jo klausosi ne tik ištikimiausi klausytojai, bet ir iš naujo dainas atrandanti jaunoji karta. Atlikėjo artimas santykis su gerbėjais mena dar tarnybos metus Kaliningrade, o per savo karjerą kokių tik dovanų Andrius negavęs – plūsta nesibaigiantys laiškai, ir net bulvių maišo yra sulaukęs. Todėl šįkart Andrius su 15min kalbėjo ne apie kūrybą, o būtent apie atgalinį ryšį iš gerbėjų.
Andrius Mamontovas, grupė „Foje“ Tik prenumeratoriams
Andrius Mamontovas, grupė „Foje“ / Asmeninio albumo ir 15min nuotr.

Pirmieji laiškai tarnybos armijoje metu ir atvirukas su pinigais

Pirmieji gerbėjų laiškai Andriui Mamontovui pradėjo plūsti dar jam tarnaujant sovietų armijoje Kaliningrado srityje. Tuo metu legendinės „Foje“ dainas buvo galima išgirsti kiekvienoje radijo stotyje, o grupei nusifilmavimus filme, populiarumas dar labiau išaugo.

Asmeninio albumo nuotr./1988 m. „Foje“ prieš pasirodymą festivalyje „Lituanika-88“
Asmeninio albumo nuotr./1988 m. „Foje“ prieš pasirodymą festivalyje „Lituanika-88“

Nors šio augimo Andrius tiesiogiai nematė, tačiau dveji metai armijoje dainininkui neprailgo – su išoriniu pasauliu bendraudavo laiškais. Turėdamas daugiau laiko, muzikantas stengėsi atsakyti į gerbėjų užduodamus klausimus, komplimentus ar kitus pastebėjimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką