15min be reklamos
2022 09 23, 08:26

A.Valentaitė pasidalijo vestuvių Maljorkoje akimirkomis: vaizdai – tarsi iš pasakos

Antrąjį rugsėjo savaitgalį iškilmingoje ceremonijoje dar kartą susituokė lietuvių modelis Asta Valentaitė (41) ir britų verslininkas Glenas Manchesteris (56). Po tris dienas trukusios vestuvių šventės Maljorkoje, nuotaka pasidalijo jautriu vaizdo įrašu iš ceremonijos.
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Juliaus Kalinsko ir stopkadro nuotr.

Rugsėjo 16-18 dienomis, garsus lietuvių modelis Asta Valentaitė ir britų milijonierius Glenas Manchesteris Maljoroke iškėlė savo antrąją tuoktuvių šventę.

Iškilmingoje ceremonijoje Deia kaimelyje susituokusi pora dar kartą vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Ketvirtadienį A.Valentaitė savo Instagram paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota jautri akimirka – pas savo išrinktąjį atkeliaujanti nuotaka.

A.Valentaitė savo meilės šventei rinkosi baltą libaniečių dizainerio Zuhairo Murado suknelę ir žengdama link altoriaus atrodė stulbinamai.

Vaizdo įrašas:

Pora savo vestuvių puotą iškėlė Deia kaimelio pakrantėje esančioje rezidencijoje, įsikūrusioje tarp Tramuntanos kalnų ir Viduržemio jūros.

Rugpjūtį civilinę santuoką įtvirtinusi Londone pora po daugiau nei kelių savaičių vestuves iškėlė Maljorkoje. Įžanga į puotą penktadienį tapo vestuvių pasveikinimo vakarėlis („wedding welcome party“) arba dar kitaip vadinamas – sodo vakarėlis („garden party“).

Asta atrodė stulbinančiai – dėvėjo rausvą suknelę dekoruotą kutais iš „Elie Saab“. Jos įvaizdį papildė meistrės Militos Daikerytės makiažas ir Anželikos Wojc šukuosena.

Į saulės spinduliais lepinančią ir gamtos grožio apdovanotą Ispanijos salą Asta ir Glenas sukvietė būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Tarp jų – Inga Bytautė, Lina Numavičienė, Eduardas Fedotovas, Edita Vilkevičiūtė, Rūta Mackevičiūtė ir kiti.

O štai jau antrąją dieną, jaunavedžiai prie altoriaus žengė pasipuošę tarsi princas ir princesė. G.Manchesteris rinkosi klasikinį tamsiai mėlyną jaunikio kostiumą, o A.Valentaitė – blizgučiais nusagstytą ilgą baltą suknelę.

Instagram nuotr./Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių akimirkos
Instagram nuotr./Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių akimirkos

Manto Petruškevičiaus dekoracijos buvo kvapą gniaužiančio grožio. Šventė skendo gėlių jūroje.

Antrąją šventės dieną nuotaiką palaikė Monikos Liu atliekamos dainos. Ji vestuvėse pasirodė su muzikantų grupe.

Žmonės.lt žiniomis, A.Valentaitės ir G.Manchesterio meilės švente pasirūpino garsi vestuvių planuotoja Laura Vagonė, o prabanga alsuojančia atmosfera ir dekoru pasirūpino ilgametis nuotakos draugas dizaineris, floristas Mantas Petruškevičius. Svečių nuotaiką palaikė vedėjas Vytautas Rumšas Jaunesnysis.

Regis, jaunavedžiams ir svečiams tai buvo vienas įsimintiniausių savaitgalių – vestuvių puota truko net tris dienas.

Žmonės.lt primena, kad modelis Asta Valentaitė su britų verslininku Glenu Manchesteriu susituokė rugpjūčio 25-ąją. Jaunavedžiai Londone oficialiai tapo vyru ir žmona.

Juliaus Kalinsko ir socialinių tinklų nuotr./Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris
Juliaus Kalinsko ir socialinių tinklų nuotr./Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris

Privatūs tuoktuvių pietūs, kuriuose dalyvavo tik patys artimiausi giminaičiai ir draugai, vyko prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Claridge's“. Akimirkomis iš ten vykusios meilės šventės dalijosi ilgametis nuotakos bičiulis, floristas Mantas Petruškevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką