Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 07, 20:06

A.Valentaitė paviešino vestuvių su G.Manchesteriu kadrą: atskleidė ir naują pavardę

Rugpjūčio pabaigoje su britų verslininku Glenu Manchesteriu (57) susituokusi modelis ir stilistė Asta Valentaitė (41) vestuvių Londone akimirkomis pati nesidalijo. Nuo šventės praėjus porai savaičių, ji paviešino šventės kadrą ir atskleidė naująją pavardę.
Glenas Manchesteris ir Asta Valentaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris

Besiruošiant didžiajai savo vestuvių šventei Ispanijoje, Asta Valentaitė socialiniuose tinkluose pasidalijo ceremonijos, kurios metu įteisinta jos ir Gleno Manchesterio civilinė santuoka, kadru.

„Mūsų ypatingoji diena“, – šalia romantiškos nuotraukos rašė ji.

Jos instagramo profilis byloja, kad modelis pakeitė savo pavardę ir iš Valentaitės tapo Manchester.

Žmonės.lt primena, kad modelis Asta Valentaitė susituokė su britų verslininku Glenu Manchesteriu susituokė rugpjūčio 25-ąją. Jaunavedžiai Londone oficialiai tapo vyru ir žmona.

Privatūs tuoktuvių pietūs, kuriuose dalyvavo tik patys artimiausi giminaičiai ir draugai, vyko prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Claridge's“. Akimirkomis iš ten vykusios meilės šventės dalijosi ilgametis nuotakos bičiulis, floristas Mantas Petruškevičius.

Žmonės.lt žiniomis trijų dienų vestuvių puota su būriu draugų įvyks rugsėjį, Maljorkoje.

Primename, kad vienas žymiausių Lietuvos modelių su britų verslininku Glenu Manchesteriu susižadėjo 2021-ųjų vasarą. Žinoma moteris mylimajam „Taip!“ ištarė Maljorkoje.

Šia žinia Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Esame laimingi ir susijaudinę pranešdami, kad ką tik susižadėjome Deià! Svajonių vieta svajonių išsipildymui“, – rašė Asta Valentaitė.

Moteris pasidalijo ir įspūdingais kadrais, kuriuose užfiksuotos sužadėtuvių akimirkos bei prabangus sužadėtuvių žiedas.

Kartu daugiau nei trejus metus esanti pora praeitų metų gruodį sutiko pasikalbėti su žurnalu „Žmonės“. Interviu metu jiedu prisiminė, kad jau pirmąjį pažinties vakarą Vilniuje vienas kitu susižavėjo.

„Sunku apsakyti, kokia man Asta tądien pasirodė graži, todėl net kiek drovėjausi“, – pasakojo Glenas. Tačiau bendravimą lengvino smagiai besivystantis pokalbis ir taip šnekučiuodamiesi restoraną paliko paskutiniai... Iki šiol, tikina, restoranų duris užveria prieš pat jų darbo pabaigą, nes užsišneka ir visai praranda laiko nuovoką.

„Asta – man skirta moteris ir mes iš tiesų esame komanda. Nedidelė, bet tikra komanda. Tos pačios vertybės ir vienoda ateities vizija sukūrė bendrumo jausmą ir pasitikėjimą vienas kitu“, – pavydėtinai gražiai apie meilę lietuvei kalbėjo britų verslininkas.

Nelinkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą Asta yra sakiusi, kad viešai pasakoti, kaip iš tiesų jaučiasi, galės tik būdama užtikrinta dėl savo pasirinkimo. Tąkart ji buvo kaip niekad atvira.

„Glenas labai kantrus, tvirtas, su juo niekada neliūdna ir labai įdomu diskutuoti“, – gražių žodžių gyvenimo draugui negailėjo Asta.

„Matome, ko norime iš gyvenimo, ir esame pasirengę drauge sutikti visus iššūkius. Nuostabus laikas! O jausti santykių pilnatvę – labai geras jausmas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką