Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Abipus sienos“ – išskirtinė L.Stankūnaitės išpažintis

Susitikimas, kuriam Laimutė Stankūnaitė ryžosi ne iš karto, – po ilgų įkalbinėjimų, trukusių nuo pat kraupių žudynių Kaune dienos. Susitikimas, apaugęs gandais ir viešai reiškiamais nuogąstavimais, kad tiesa išlįs į paviršių.
L.Stankūnaitę lydėjo apsaugos darbuotojai
L.Stankūnaitė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Tačiau tai, kas įvyks prieš Naujuosius, šokiruos. Perspėjimai, kad norima „Abipus sienos“ filmuotą ir laidoje dar neparodytą medžiagą pavogti, privers LNK žurnalistus kreiptis į teisėsaugą, o vaizdo įrašus saugiai paslėpti. Iki pat eterio dienos.

Aš trokštu, kad manoji dukrelė kuo greičiau sugrįžtų pas mane. Jūs neįsivaizduojate, ką man tai reiškia“, – sakys Laimutė, į filmavimo vietą atvykusi su neperšaunama liemene, lydima iki ausų ginkluotų sargybinių.

Buvusio jos sugyventinio Drąsiaus Kedžio pažadai, kad mergina keliais atšliaušianti, prašydama pasigailėjimo, neišsipildė. Tačiau anuomet po skyrybų prasidėjusios kovos kainą ji sužinojo apsilankiusi Kauno policijoje ir supratusi,  kad mylima dukrelė iš jos atimta nesuteikiant nė menkiausios galimybės matytis. Nubėgusi į Kauno miesto apylinkės teismą, ji springdama ašaromis perskaitė teisėjos Mildos Remeikienės priimtą nutartį. „Už ką?“ – teišsprūdo motinai, iš nevilties ir skausmo taip ir susmukusiai teismo koridoriuje.

„Turbūt Lietuvoje dar reikėtų paieškoti vieno tokio panašaus sprendimo“, – stebėjosi „Abipus sienos“ kalbinti patyrę teisininkai, negalėdami patikėti teismo šališkumu. 

L.Stankūnaitė suvokė, kad prieš ją vieną – visa Drąsiaus kariauna su seserimi teisėja priešakyje. Suvokė, kad teismui pateiktasis Kauno Panemunės policijos komisariato raštas apie tariamai Laimutės tėvų namuose pedofilų tvirkintą D.Kedžio dukrelę – sukurptas specialiai, kad teismas turėtų nors šiokį tokį teisinį pagrindą vaiką izoliuoti nuo mamos.

Jau po spalio žudynių Kaune teisėsaugininkai išsiaiškins, kad ši rašliava teismui buvusi pristatyta paties Kedžio pageidavimu, neatlikus jokio tyrimo, nusikalstamai komisariato atstovams konstatavus nebūtus dalykus.

Išpažintis, kuri bus rodoma trečiadienį 19.40 val. laidoje „Abipus sienos“,  – išskirtinė. Moters, kentusios smurtą, prievartą, patyčias ir pažeminimus. Moters, buvusio sugyventinio ir jo aplinkos žmonių, taip pat kai kurių politikuojančių ir parsidavusių žurnalistų, pastangomis „padarytos“ paskutine kale, kuri už pinigus pedofilams pardavinėjo vienturtę dukrelę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?