Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Adomaitis: Kad būtum išgirstas – nebūtina rėkti

Vienas brangiausių lietuviškos muzikos albumų šiandien priklauso dainininkui ir muzikos prodiuseriui Linui Adomaičiui. Albumo „Window of my soul“ kaina 40 litų. Tiesa, albumas išleistas neįprastai – USB atmintinėje. Linas Adomaitis prisipažįsta, kad toks sprendimas buvo rizikingas, tačiau pasiteisino 110 procentų.
Linas Adomaitis
Linas Adomaitis
Temos: 1 Internetas

„Toks techninis sprendimas patiko žmonėms, visi mėgsta naujoves, o albumo kaina tikrai neišgąsdino klausytojų.“ – sako, novatoriškų idėjų nestokojantis, Linas. „Nuo mažų dienų labiausiai vertinu tuos, kurie kažką įdomaus padarė pirmiau už mane, pats nuolatos ieškau originalių savo muzikos formų, precizijos, stiliaus grynumo ar naujų techninių sprendimų, nes jie padeda būti išgirstam net tyliai kalbant. Kad būtum išgirstas – nebūtina rėkti.“ – svarsto muzikantas.

Dar 1997 metais, pirmasis Lietuvoje pristatęs R&B muzikos stilių, Linas su grupės „L+“ nariais pelnė klausytojų simpatijas, o kvarteto pėdomis pasekė nemažai šalies atlikėjų, dainuojančių Rythm‘n‘blues stiliaus dainas. „Mes buvome pirmi, mes tikėjome, todėl ir pasiekėme savo tikslų. Pamenu, kai tada mums ex „bombietis“ Zenka pirštu grūmojo, kad nusvilsime nagus su R&B muzika Lietuvoje, bet vėliau jis pats skambino ir sakė, kad graužiasi nagus neišleidęs pirmojo „L+“ albumo. Mes rizikavome, bet šampaną gėrėme.“ – kalbėdamas apie praeitį šypsosi Adomaitis.

Šiandien savo naujausiose dainose nepaleisdamas pagrindinio kozirio – melodingumo, bei tekstuose negailėdamas ironijos geltonajai spaudai ir vartotojiškam mąstymui, debiutinį albumą Linas Adomaitis pristato ne tik moderniame USB rakte – nuo šiandien atlikėjas visų albumo dainų kviečia pasiklausyti ir savo asmeninėje svetainėje www.adomaitis.lt

„Man labai svarbu, kad žmogus išgirstų mano muziką, o kaip - nematau didelio skirtumo: ar per radiją, ar internete, ar nusipirkęs albumą – kaip kam patogiau. Net USB rakte nedėjau apsaugų – tegul kopijuoja. Šiandien visuotinės finansų krizės metu net pasaulinės žvaigždės savo muziką gerbėjams dovanoja internetu nemokamai, o muzikos pasiūla viršija paklausą – albumų pardavimai kur kas prastesni nei, tarkim, 1997-aisiais.

Juk akivaizdu – ateityje muzika gyvuos tik koncertuose, audiovizualiniame mene ir internete..“ – sako Linas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius