15min be reklamos
2012 01 06, 14:22

Agnė Armoškaitė savo anūkams nori būti įdomi mįslė

Jau penktadienį 19.10 val. šeimos ir švenčių televizija TV3 visus, neabejingus senatvei, prie ekranų sukvies tiesioginei paramos projekto, skirto skurdžiai mūsų šalyje gyvenantiems senoliams, „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ transliacijai. Labdaros koncertui savo pritarimą išreiškė būrys žinomų šalies žmonių. Tarp jų – TV3 pokalbių laidos „Ką manai?“ vedėja Agnė Armoškaitė, kuri pirmą kartą po ilgos pertraukos pasirodys didžiojoje scenoje kartu su estrados primadona Nijole Tallat-Kelpšaite.
Agnė Armoškaitė
Agnė Armoškaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Agnė – socialinių paramos projektų dalyvė. Prieš mėnesį ji tapo TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos 2011“ geros valios ambasadore, o penktadienį visiems Lietuvos garbingo amžiaus žmonėms skirs savo dainą. Agnė sako žemai lenkianti galvą paramos projektų iniciatoriams, o labiausiai palaiko tuos, kuriems šiandien šalyje gyventi sunkiausia.

Kartu su estrados primadona N.Tallat-Kelpšaite dainuoti duetu į sceną žengsianti Agnė prisipažįsta, kad dainą „Nereikia ašarų“, kuri puikiai žinoma visiems vyresnės kartos žmonėms, ji paskirs visiems Lietuvos senoliams, o jaunam žiūrovui žada naują šios dainos skambesį.

„Su artimaisiais bendraujame daug, o žinau, kad yra tokių žmonių, kurie nė nepagalvoja apie dėmesį nepažįstamiems vyresniems žmonėms. „Nereikia ašarų“ dainuosiu visiems rūpesčio, atjautos ir meilės stingantiems Lietuvos senoliams“, – sako Agnė, svajojanti vėl rasti laiko muzikai. 

Apie savo senatvę Agnė kalba labai paprastai ir nuoširdžiai – savo anūkams ji nori būti įdomi mįslė.

„Moteris turi būti graži bet kokio amžiaus. Noriu senti oriai – mylėti, turėti duonos ir šviesią žilą galvą, – šypsosi ji. – Senoliai yra dvejopi: vieni vien tik rūpinasi, kad jų vaikai ir anūkai būtų pavalgę, o kiti savo vaikams nori parodyti visą pasaulį. Dėkoju Dievui, kad mano seneliai buvo tokie. Ir aš tikiuosi tokia būti.“

A. Armoškaitė atkreipia dėmesį, kad labai dažnai Lietuvoje vyresnio amžiaus žmonėms šeimos nariai rūpestį parodo tik tuomet, kai senieji iškeliauja anapilin.

„Taip būti neturėtų. Nors ir tikiu, kad šį vakarą galbūt ne visi paaukos porą litų ar daugiau, vis dėlto esu naiviai įsitikinusi, jog dauguma žiūrovų susimąstys ir po renginio pasidomės savo vyresnių artimųjų sveikata, tiesiog pasiteiraus, kaip jie gyvena“, – garsiai mąsto Agnė.

Šį vakarą paramos koncerto „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ scenoje dainuos ne tik Agnė, bet ir būrys kitų Lietuvos žvaigždžių: Jazzu ir Petras Geniušas, Neda ir Olegas Ditkovskis, Evelina Sašenko ir Amberlife, „Pikaso“ ir Stasys Povilaitis bei daugybė kitų. Lietuvos balsingiausieji – dėl garbingos Lietuvos senolių senatvės!

Projekto metu surinktos lėšos bus skiriamos Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje veiklai – rūpintis skurdžiai gyvenančiais mūsų šalies garbaus amžiaus žmonėmis.

Paramos koncertas „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ jau šiandien, penktadienį, 19.10 val. tiesiogiai tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką