15min be reklamos
2013 01 02, 15:19

Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis kūrybines pajėgas suvienijo „X Faktoriuje“

„Dirbti su „Roxy 5“ merginomis – didžiulis malonumas. Jos yra labai tinkamai „įstatytos“ darbui. Dirba kaip kareivukai“, – vienareikšmiškai apie savo auklėtines pasisako muzikinio projekto „X Faktoriaus“ teisėjas, muzikantas Saulius Prūsaitis. Paskutinėje „X Faktoriaus“ transliacijoje TV3 žiūrovai galėjo įsitikinti: su „Roxy 5“ mielai dirba ne tik jų mentorius S.Prūsaitis, bet ir jo žmona – žinoma dizainerė Agnė Kuzmickaitė.
Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis
Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Saulius rūpinasi ne tik grupės muzikine pasirodymų dalimi, bet ir su stiliumi bei scenografija. Dėl polinkio į madą bei priekabumo dėl visų dalyvių aprangos muzikantas neretai būna draugiškai pašiepiamas greta sėdinčių teisėjų.

Entuziazmu visada trykštantis S.Prūsaitis, besiruošdamas praėjusio sekmadienio transliacijai, vos tik parinkęs dainą „Roxy 5“ merginoms iš karto galvoje susidėliojo plazdančių drugelių vaizdą. Šiam sumatymui įgyvendinti beliko įkalbėti savo žmoną, dizainerę A.Kuzmickaitę: „Agnė iškart sutiko  šiam vienam pasirodymui padėti įgyvendinti mūsų sumanymą.“

TV3 nuotr./Roxy 5
TV3 nuotr./„Roxy 5“

Liaupsių „X Faktoriaus“ dalyvėms negaili ir teisėja, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė: „Su jomis lengva ir gera dirbti. Gera dirbti man, gera bus ir tiems, su kuriais jos bendradarbiaus ateityje. Jų požiūris – ir profesionalus, ir teisingas.“

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka po vieną dalyvį. Tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš projekto kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. R.Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, S.Prūsaitis – muzikines grupes, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, o Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

Ketvirtoji tiesioginė TV3 projekto „X Faktorius“ transliacija – pirmąjį šių metų sekmadienį, sausio 6-ąją, 19.30 val. per TV3.

TV3 nuotr./Roxy 5
TV3 nuotr./„Roxy 5“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką