2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Agnė Zacharevičienė kardinaliai pakeitė šukuoseną: „Neįsivaizduoju mamos reakcijos“

LNK televizijos žinių vedėja Agnė Zacharevičienė ryžosi išvaizdos pokyčiams: ilgus tamsius plaukus ji nusikirpo kare stiliumi ir perdažė medaus-riešuto spalva.
Agnė Zacharevičienė
Agnė Zacharevičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Pakeisti šukuoseną A.Zacharevičienė svarstė jau kurį laiką, tik tų pokyčių labai bijojo: net iki vizito pas kirpėją likus kelioms minutėms Žmonės.lt tvirtino nežinanti, ar išdrįs įgyvendinti užmojus. 

Bet išdrįso: dabar jos plaukai – trumpi ir medaus-riešuto spalvos. 

Žmonės.lt A.Zacharevičienė sakė tokiems pokyčiams pribrendusi: „Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina metas pokyčiams. Man su vidiniais pokyčiais atėjo poreikis išorinių pasikeitimų. Be to, jau ne už kalnų naujas, ryškus, drąsus ir šiltas LNK sezonas. Jevgenijus Trafimovas prižiūri mano plaukus, jo mintis buvo ilgas kare kirpimas ir sodri medaus-riešuto spalva.“

Nors pačiai A.Zacharevičienei šie pokyčiai atrodo išties kardinalūs, žinių vedėja sako, kad stilistas tik juokiasi – juk nukirpo visai nedaug.

„Tai trumpiausia ir šviesiausia mano per visą gyvenimą turėta šukuosena... Mama saugojo mano plaukus ir visaip juos puoselėjo, buvau mergytė su ilgom kasom. Neįsivaizduoju jos reakcijos, kai ji pamatys vakaro žinias“, – baiminosi ji. 

Įvertinkite A.Zacharevičienės išvaizdos pokyčius apklausoje – kuri šukuosena jai tinka labiau?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką