Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 03, 10:27

Agnė Zacharevičienė LNK vakaro žiniose liko be Rolando Vilkončiaus

Su Naujais metais papūtė nauji vėjai LNK vakaro žiniose. Sausio 2-osios, ketvirtadienio vakarą žiūrovai šioje laidoje nebeišvydo Rolando Vilkončiaus, žinias vedė ne duetas, o viena Agnė Zacharevičienė, praneša Žmonės.lt.
Agnė Zacharevičienė ir Rolandas Vilkončius
Agnė Zacharevičienė ir Rolandas Vilkončius / LNK nuotr.

Žinių tarnybos vadovas Rolandas Agintas portalui Žmonės.lt patvirtino, kad žinias kol kas patikėta vesti vienai Agnei.

„Galvojame visokius variantus, bet kol kas tikrai neaišku, ar duetas išliks. Tiksliai patvirtinti, kad Rolando neliks žiniose – negaliu, nes dar nėra taip nuspręsta. Kurį laiką žinias ves viena Agnė Zacharevičienė. Na, o R.Vilkončius anksčiau ar vėliau eteryje atsiras – vienokia ar kitokia forma“, – kalbėjo R.Agintas.

Dabar yra kaip yra – bent jau kelias savaites bus viena Agnė.

R.Vilkončių žiūrovai įpratę matyti puikiai vedant įvairias pramoges laidas, todėl kalbėta, kad naujas, kur kas rimtesnis žinių vedėjo amplua Rolandui neprigijo.

R.Agintas, paklaustas, ar eteryje palikti vieną A.Zacharevičienę paskatino tokios kalbos, teigė nieko apie tai negirdėjęs ir besivadovaujantis kitais kriterijais.

„Negirdėjau, kad jis būtų susilaukęs kokios nors kritikos. Internete visko parašo, ant tvorų irgi negražių žodžių prirašinėja, bet tai nereiškia, kad puolame į tai reaguoti. Mūsų motyvai, planai ir galvojimai yra visai kitokie. Dabar yra kaip yra, kurį laiką taip ir liks – bent jau kelias savaites bus viena Agnė. Vėliau žiūrėsime – gal Rolandas sugrįš, o gal pamatysime jį kitokiame amplua“, – teigė žinių tarnybos vadovas R.Agintas.

Pernai spalio pabaigoje LNK televizijos žiūrovai išvydo atsinaujinusias vakaro žinias ir naują vedėjų duetą. Su laida „Labas vakaras, Lietuva“ atsisveikinusi Agnė Zacharevičienė stojo prie atsinaujinusių vakaro žinių vairo, o jos kolega tapo ilgametis LNK veidas Rolandas Vilkončius. Tačiau bent jau artimiausias kelias savaites žiūrovai šio dueto žiniose nematys.

Kaip jūs vertinate šį vedėjų duetą? Savo nuomonę išsakykite komentaruose.

Agnė Zacharevičienė
Agnė Zacharevičienė
Rolandas Vilkončius
Rolandas Vilkončius

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką