2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Aistis Mickevičius: „Prieš darant žmogui tatuiruotę, įpareigočiau patikrinti, ar jis neturi psichologinių problemų“

Televizijos ir radijo laidų vedėjas aktorius Aistis Mickevičius baisisi tatuiruočių ir auskarų mėgėjais. Apie aistrą marginti kūną piešiniais ir verti į jį papuošalus laidos „Negaliu tylėti“ studijoje užvirė arši diskusija. Ar tatuiruotės ir auskarai labiau puošia, ar žaloja kūną?
Aistis Mickevičius
Aistis Mickevičius / BFL nuotr.

„Būdamas 20-ties įsimylėjai Liubą – užsirašei Liuba, paskui meilė dingo – tatuiruoji Marinos vardą“, – ironiškai juokavo A.Mickevičius.

Kitas laidos dalyvis tatuiruočių meistras Tomas Olšauskas žinomam aktoriui atšovė, kad apačioje tiesiog galima parašyti: „meilė baigėsi“. Pats ne vieną piešinį ant kūno turintis T.Olšauskas nesigaili, kad savo kavinių verslą iškeitė į tatuiruočių saloną. Daugiau nei dešimtmetį įvairaus amžiaus žmonių kūnus marginantis T.Olšauskas sako, kad tatuiruotė – tai ne mados šauksmas, o žmogaus charakterio atspindys.

„Noras tai padaryti iki šiol nedingo, tačiau kol kas svajonę turiu tramdyti, nes kitaip teks išeiti iš namų“, – šypsojosi vis dar su mama gyvenanti Viktorija.

„Vieni yra ligoniai, o kiti iš to daro biznį“, – kategoriškai apibendrino muzikos grupės „Braškės“ narė atlikėja Loreta Končiūtė. Kaip sureagavo kiti diskusijos dalyviai į tokią drąsią dainininkės nuomonę?

Klausimas, ar tatuiruotės ir auskarai puošia, ar žaloja kūną, bus narpliojamas pirmadienį 18.55 val. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką