Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Aistis Mickevičius stebisi kainomis Palangoje: „Šito lietuviško fenomeno aš nesuprantu“

Vieną karščiausių vasaros savaitgalių tūkstančiai poilsiautojų patraukė į Lietuvos pajūrį. Palangoje vieši ir parfumeris Aistis Mickevičius, tačiau čia žada neužsibūti ir jau šį vakarą grįš į sostinę. Kodėl?
Aistis Mickevičius
Aistis Mickevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Socialinio tinklo paskyroje A.Mickevičius stebėjosi ypač aukštomis kainomis Palangoje. Savo įžvalgomis A.Mickevičius pasidalijo ir su 15min skaitytojais.

„Keista kainų politika žinant oficialius skaičius...“, – 15min sakė A.Mickevičius.

Feisbuko paskyroje parfumeris rašė, kad nors nakvynės kaina Palangoje gali siekti ir 130 eurų, čia gausu poilsiautojų – o juk vidutinė alga tesiekia 500-600 eurų.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Aistis Mickevičius
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Aistis Mickevičius

„Bet šito lietuviško fenomeno aš vistiek nesuprantu... 130 eurų už naktį čia dar visai neaukšta kaina. Šį savaitgalį viskas ir už visokias kainas čia jau išpirkta! Šalyje, kur oficiali vidutinė alga yra 500-600 eurų, kur restoranuose nepavalgysi pietų ar vakarienės be 20-30 eurų žmogui (kaip Paryžiuje!), o normali nakvynė populiariame kurorte kainuoja ne mažiau 100 eurų už naktį, visas ilgasis savaitgalis zabytas (užimtas, red.)! Vietų nėra! Ir ne, čia ne vien tik rusai.

Čia aš girdėjau tiek įvairių lietuviškų slangų (ne visus iškart ir supratau), kad akivaizdu – čia visa toji paprasta „biednoji“ Lietuva. Žinokit, man 130 už naktį Palangoj atrodo daugoka, nors dirbu daug ir užsidirbu. Todėl šįvakar brauksiu namo. O jūs nesakykit, kad prastai gyvenat, nes nepatikėsiu“, – kainomis Lietuvos pajūryje stebėjosi A.Mickevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius