Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Aistringa Valinskienės ir Butkaus daina privertė šaukti Žiliūtę (nuotraukos)

Jau šeštadienį LNK žiūrovai išvys ketvirtojo muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ sezono atidarymą, per kurį netrūko staigmenų. Be naujai suformuotų porų, kurios rungsis muzikinėje kovoje, scenoje pasirodė ir naujai iškepta komisijos narė Inga Valinskienė su savo mylimu buvusiu šokių partneriu Andriumi Butkumi.
Inga Valinskienė ir Andrius Butkus
Inga Valinskienė ir Andrius Butkus / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

LNK televizija, į savo glėbį pasikvietusi TV3 projekte „Šok su manimi“ gimusią porą, nusprendė vykusiai pažaisti žiūrovų jausmais ir paskatino šiuos balandėlius kartu uždainuoti. Iš komisijos narės kėdės trumpam pasišalinusi I.Valinskienė pakeitė savo rūbą į ryškiai raudoną ilgą suknelę, o A.Butkus pasirodė, kaip visada, itin vyriškame amplua.

Neatsitiktinai parinktos romantiškos dainos žodžiai kalbėjo patys už save: „Tu likai su manim...“, „Tu buvai nuostabus, bet daugiau nieko nebus...“, „Aš gyva tik praeitim“ ir pan.

Profesionalus šokėjas A.Butkus nostalgiškos atmosferos nesugadino nei savo nelavintu balsu, nei šokio judesiais, kai dainos pabaigoje pakėlęs suko savo partnerę, o vėliau ją apkabino. Publika tokio emocingo pasirodymo neatlaikė ramiai – griaudėjo plojimai, o reginį stebėjusi Aida Žiliūtė šaukė ne savo balsu.

Komisija taip pat negailėjo pagyrų šiai nekonkursinei porai, ragino A.Butkų sužibėti naujoje srityje ir dar ne kartą kartu su I.Valinskiene pasirodyti scenoje.

„Tai man – labai rimtas iššūkis, labai retai dainuoju... – po pasirodymo prisipažino A.Butkus. – Man toli iki Ingos...“

„Nelabai toli, – tikino I.Valinskienė, prisipažinusi, kad ir ateityje planuoja bendrus pasirodymus. – Pasiūlius kartu dainuoti, jis labai nesispardė. Ir ateity turėsiu jam keletą pasiūlymų. Aš be jo jau nieko negaliu...“

„Žvaigždžių duetų“ projekto choreografu pakviestas dirbti A.Butkus panašu, kad žada išpildyti žiūrovų ir komisijos prašymą – taigi I.Valinskienės ir A.Butkaus pora išliks gyva.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Inga Valinskienė ir Andrius Butkus
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Inga Valinskienė ir Andrius Butkus

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką