15min be reklamos
2013 01 02, 13:31

Aktorius Algirdas Gradauskas šventai tiki serialo „Pamiršk mane“ sėkme

„Nuoširdžiai sakau: tai vienas įdomiausių scenarijų, kokių tik yra tekę skaityti“, – tikina žinomas aktorius Algirdas Gradauskas, kuriantis vieną pagrindinių vaidmenų naujausiame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“.
Algirdas Gradauskas (kairėje)
Algirdas Gradauskas (kairėje) / TV3 nuotr.

„Šventai tikiu naujojo serialo sėkme. Man labai malonu dirbti su visa kūrybine komanda, o man tekęs vaidmuo – itin priimtinas ir įdomus dėl įvairių herojaus charakterio spalvų“, – pasakoja A.Gradauskas. 

„Šiame seriale nėra „pasakų personažų“, kokius matome muilo operose. Frazė, kad čia galėsite atpažinti patys save, nėra vien reklaminis šūkis. Tai iš tiesų bandome suvaidinti, – sako A.Gradauskas. – Mano personažas Karolis – profesoriaus Dudėno (akt. Vidas Petkevičius) sūnus, kurį siužeto vingiai suveda su visais pagrindiniais serialo herojais. Iš pirmo žvilgsnio Karolis – tvarkingas tėvų vaikas, jau lyg ir turintis senbernio sindromą, tačiau istorijos eigoje šio padoraus žmogaus įvaizdis pradeda byrėti. Pasirodo ir kriminalinių uodegų, ir keršto. Na, kuo toliau į mišką, tuo daugiau malkų...“ – TV3 premjeros scenarijaus ypatumus atskleidžia aktorius.

Pasak A.Gradausko, jo kolegų personažai seriale „Pamiršk mane“ – taip pat daugiaveidžiai: „Jie turi ir herojiškų savybių, ir vaikystės traumų, ir nerealių siekiamybių. Kai kurie – įklimpę į socialines blogybes... Per režisūrines scenas siekiame pateikti visą spektrą ryškių charakterių. Taip ir mums vaidinti įdomiau, ir žiūrovams stebėti. Ramia dūšia visiems siūlau pasižiūrėti.“

Naujausia prodiuserių kompanijos „Videometra“ kuriama šeimyninė drama „Pamiršk mane“ prasideda trečiadienį19.20 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką