Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas su šeima po pusmečio Balyje vėl ruošiasi atgal

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas-Leo (35), jo žmona Ieva Šabanė (45) ir devynerių jųdviejų dukrelė Emilija po metų klajonių Azijoje grįžo į Lietuvą. Pastarąjį pusmetį praleidę stebuklingame Balyje, šeima rimtai svarsto galimybę dar metams grįžti į magijos kupiną salą. Ne kada nors, o... dabar.
Leonardas Pobedonoscevas-Leo su žmona Ieva Šabane ir dukra Emilija
Leonardas Pobedonoscevas-Leo su žmona Ieva Šabane ir dukra Emilija / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Net turi lėktuvo bilietus atgal į Balį. „Jei tik viskas tinkamai susiklostys, pratęsime balinėjimą Balyje... lieka tik priimti galutinį sprendimą“, – prasitaria. 

Leo neslepia, kad viena svarbiausių priežasčių grįžti į Lietuvą buvo mylimas darbas ir noras priminti apie save, kartu – derinti grįžimo į Balį idėjos su darbu čia. Vos grįžus prasidėjo filmavimai, laukia vaikiško filmuko įgarsinimo darbai, renginių ir vestuvių karštmetis...

Tris dienas vienuolyne praleidus be miego, nebeliko sąvokos „neįmanoma“.

Vis dėlto, prisipažįsta, mėnuo, praleistas viename Tailando vienuolynų, sunkus darbas su savimi, naujos patirtys, pati sala – tik sustiprino norą grįžti. Ypač dabar, kai „ir mano paties besikeičiančio gyvenimo daigai tik pasirodė...“

Bet šeima skuba nuraminti, kad nėra taip dramatiška, kaip gali pasirodyti. Juk Balis – taip arti. Keturiolika valandų skrydžio – ir vėl Lietuvoje.

„Pasaulis staiga pasidarė platus, bet kartu – labai mažas ir lengvai pasiekiamas. Tris dienas vienuolyne praleidus be miego, nebeliko sąvokos „neįmanoma“. Supratau, kad tereikia didelio noro ir mokėjimo atsikratyti abejonių“, – sako Leo.

Interviu – naujausiame žurnale „Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką