15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti

Mindaugas Papinigis atskleidė, kodėl ėmėsi pagrindinio vaidmens filme „Kunigo naudą velniai gaudo“

„Ar jums kada nors teko grabalioti moterį su sulaužytomis rankomis? Man teko“ – vaizdo įraše šmaikščiai porina garsus televizijos serialų bei kino filmų aktorius Mindaugas Papinigis. Pasirodo, jis tapo ne tik naujo lietuviško filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ prodiuseriu, bet ir pagrindinio vaidmens atlikėju.
Mindaugas Papinigis
Mindaugas Papinigis / Asmeninio albumo nuotr.

Lapkričio 13-ąją kino teatruose pasirodysiančioje komedijoje jis tapo nuo įtartinos reputacijos verslininko Aleksandro (akt. Kęstutis Jakštas) sprunkantis Remigutis.

Kultiniais tapusių kino filmų „Zero“, „Zero II“ ir „Redirected. Už Lietuvą“ aktorius ir šį kartą puikiai susitvarkė su jam patikėtu vaidmeniu – ne tik prodiusuoti kino filmą, bet ir jame atlikti pagrindinį vaidmenį.

M. Papinigio personažas pateks į netikėčiausias ir kriminalinio prieskonio turinčias situacijas bei stengsis iš jų „išbristi sausas“ arba, žinoma, jomis pasinaudoti.

„Remigutis, kaip ir mes visi, ieško laimės. Tiesa, jis dar ir stengiasi išlikti šiame žiauriame pasaulyje“, – apie savo vaidmenį su šypsena pasakoja M. Papinigis.

Filmo prodiuseris atskleidžia dar daugiau: Remigutis visais įmanomais būdais bando pasprukti ne tik nuo jį persekiojančių mafijozų, bet ir nuo jam į žmonas peršamos senmergės – Birutės (akt. Toma Vaškevičiūtė).

„Meilė – vienas svarbiausių dalykų gyvenime, o gal net ir pats svarbiausias. Svarbu mylėti aplinkinius ir tai, ką darai. Myliu savo darbą, atlieku jį nuoširdžiai ir iš visos širdies. Tiek prodiuserio, tiek aktoriaus darbas yra įdomus. Tai reikalauja daug pasiruošimo, kantrybės, dėmesio“, – nuo klausimo, ar vis tik suvystys Remigutį Birutė, išsisukinėjo Mindaugas.

Šis, Žemaitės apsakymo motyvais paremtas filmas, buvo filmuojamas svajingame Varėnos rajono kaime. Mindaugas tikina – tai buvo įstabi patirtis. Mat vietiniai ne tik noriai pagelbėdavo kūrybinei komandai, bet ir patys filmavosi masinėse filmo scenose.

Tiesa, aktorius atviravo, kad pats nieku gyvu neiškeistų miesto šurmulio į kaimo ramybę.  „Pats esu vilnietis, nepasirinkčiau gyvenimo kaime, kadangi man norisi daugiau veiksmo, miesto šurmulio. Šiuo metu man gera nuvažiuoti į kaimą tik kartais“, – sakė filmo prodiuseris ir pagrindinio vaidmens atlikėjas.

Lapkričio 13-ąją pasirodysiantis filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“ privers juoktis iki ašarų. Jame visu gražumu atsiskleis žmogiškosios vertybės ir kaip susidarius tinkamoms aplinkybėms žmonių „nagai“ užsiriečia į save.

M.Papinigis besifilmuodamas kino juostoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ nusifilmavo ir trumpą vaizdo įrašą, kuriame atskleidė, apie ką gi šis filmas iš tiesų yra.

Jūsų dėmesiui – video įraše atskleidžiama M. Papinigio tiesa apie filmą:

Mindaugas Papinigis taria žodį!#ApieKaFilmas

Posted by KUNIGO NAUDĄ VELNIAI GAUDO on 2015 m. rugsėjo 16 d.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius