Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Aktorius Žvinys santykių viešinimo su Norkute nesibaimina

„Naisių vasaros“ žiūrovai jau spėjo atkreipti dėmesį į išraiškingo balso Pijaus vaidmens atlikėją. Visi iš karto sukluso išgirdę jo ramų, ausiai malonų balsą. Tai, kad žmonėms patinka jo įtaigus ir sodrus balsas, aktorius Aurimas Žvinys sužinojo seniai. Jaunas, tačiau jau pripažintas ir apdovanotas aktorius, vienintelis iš savo šeimos pasirinkęs tokį gyvenimo kelią, stebina kuklumu.
Aktorius Aurimas Žvinys
Aktorius Aurimas Žvinys / TV3 nuotr.

„Kas būtų, jei nebūčiau tapęs aktoriumi? Bala žino, kas tada būtų... Tačiau, ko gero, pasaulis nesugriūtų“, – sako A. Žvinys

Kaip tik aktoriaus A. Žvinio balsą Šiaulių dramos teatro žiūrovai išgirsta pirmąjį. Tai jis maloniai visų paprašo išsijungti mobiliuosius telefonus. O viskas prasidėjo dar Aurimui besimokant vienuoliktoje klasėje, kai per krepšinio rungtynes sugedo švieslentė ir mokytojas jo paprašė per mikrofoną pranešti rezultatus, baudas. Aurimas kažką pasakė, truputį pajuokavo.

„Tik staiga atbėga fizinio lavinimo mokytojas ir apstulbęs klausia, kas čia kalbėjo“, – juokiasi Aurimas.

Ar tai jį pastūmėjo tapti aktoriumi, jis negali atsakyti. Tačiau viena jo, kaip aktoriaus, aistrų susijusi su balsu. A. Žvinys įgarsino ne vieną kompiuterinės animacijos personažą.

Aurimas kilęs iš Vilniaus, tačiau jo aktorinė karjera prasidėjo Šiaulių teatre. Ir visai neatsitiktinai. Stodamas į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją aktorius žinojo, kad tų metų renkamas aktorių kursas bus skirtas kaip tik Šiauliams.

„Kai įstojau, turėjau ketverius metus apsispręsti, ar važiuoti į Šiaulius, jei pasiūlys ten dirbti. Taip ir išėjo, kad man pasiūlė ir aš sutikau, – savo pasirinkimą prisimena Aurimas. – Pirmuosius metus sakydavau, kad aš esu vilnietis, dirbantis Šiauliuose, bet dabar sakydamas, kad grįžtu namo, omenyje turiu Šiaulius.“

Beje, iš savo šeimos tik Aurimas pasirinko teatrą. Aktoriaus artimieji yra – kaip šypsodamasis sako Aurimas – „žemiškų“ profesijų atstovai. Tėvas – inžinierius, mama –farmacininkė, sesuo baigusi logistiką.

„Stodamas į LMTA, tuo pat metu padaviau dokumentus ir į kitą universitetą, – šypsosi Pijaus vaidmens atlikėjas. – Ir net įstojau į labai „mandrą“ specialybę ilgu pavadinimu – Transporto ir inžinerijos ekonomika ir vadyba. Vis dėlto apsisprendžiau eiti aktoriaus keliu. Taip ir pasidariau balta varna bendram šeimos kontekste.“

Pasirinkta profesija neapvylė, Aurimas ne tik veikia tai, ką mėgsta, bet ir rado gyvenimo draugę – TV3 žiūrovų pamėgtą aktorę Ingą Norkutę.

Vyras sako nesibaiminąs, kad dabar, kai jis tapo atpažįstamas, jo draugystė su Inga visiems taps dar įdomesnė. Aktorius tikina nebijantis, kad dabar jų santykius po kaulelį išnarstys, ir tvirtina esąs pripratęs, mat narstymas jau vyksta nuo tos minutės, kai tik Inga, virtusi į Medą, pasirodė ekrane ir ja susidomėjo žiniasklaida.

Įdomu, kaip žavingoji Inga sureagavo sužinojusi, kad „Naisių vasaroje“ jos vaikino herojui teko nemažai romantiškų scenų, bučinių? Pasirodo, pavydo scenų nekilo.

„Juk ji taip pat aktorė. Ingai ne kartą teko ir pačiai vaidinti romantiškose scenose, – apie jausmingus aktorių darbo ypatumus pasakoja A. Žvinys. – Nepamirškite – tai tėra darbas. Nors viskas atrodo romantiška, iš tikrųjų jokios romantikos nėra. Juk šalia stovi mažiausiai du operatoriai, režisierius, garso operatorius, virš galvos mojuoja mikrofonu, šalia stovintis asistentas spigina atšvaitu tiesiai į akis, o dar grimuotoja nuolat baksnoja šepetėliu per veidą... Tiek tos romantikos.“

Romantiška „Naisių vasaros“ istorija su Aurimu Žviniu ir kitais žiūrovų pamėgtais Šiaulių teatro aktoriais – pirmadieniais–penktadieniais 17.40 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius