15min be reklamos
2022 12 06, 18:33

Alano ir Valdos Chošnau šeimoje – artimo žmogaus netektis

Antradienio rytą po ilgos ligos mirė 6-osios Vyriausybės premjeras Adolfas Šleževičius. Ekspremjero netektis – labai skaudi dainininkui Alanui Chošnau ir jo žmonai Valdai: A.Šleževičius buvo Valdos patėvis. Gedinti Chošnau šeima artimajam skyrė jautrius žodžius.
Alano ir Valdos namų kalėdinė eglutė
Alano ir Valdos namų kalėdinė eglutė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Patėvio netektį išgyvenanti Valda Chošnau savo feisbuko paskyroje pasidalijo jautriu įrašu, kuriame mirusiam artimajam skyrė padėkos ir atminimo žodžius. Juo moteris sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais ir pridūrė, kad Adolfo Šleževičiaus gedi visa šeimai – žmona, dukros ir anūkai.

„Mylimas Adoli, ramybės ir šviesos kelio Jums linkiu…..su dėkingumo pilna širdimi atsisveikinu dėkodama už Meilę mamai, man, Alanui, Augustui ir Izabelei... Daug metú buvome kartu ir visi jie buvo ypatingi…. Esate šviesulys ir įkvėpimas mums visiems….. Labai trūks Jūsú ramybės ir išminties… Dėkoju už atvertá pasaulį ir galimybę būti šalia, mokytis, suprasti.

Telydi Jus Angelai….. “, – rašė Valda Chošnau.

Adolfą Šleževičių socialiniuose tinkluose prisiminė ir Valdos vyras Alanas Chošnau.

„Gyvenimas – sekundės….

Šįryt ramybėje savo namuose išėjo man labai artimas žmogus, Valdos patėvis, kuris išties mylėjo be išimties visus… Dėkoju likimui Jus pažinti. Ilsėkitės ramybėje, gerbiamas ir mylimas Adolfai…“, – dalijosi Alanas Chošnau.

Žmonės.lt primena, kad Adolfas Šleževičius mirė antradienio ryte, po ilgos ligos. Jam buvo 74 metai.

Apie Adolfo Šleževičiaus mirtį feisbuke pranešė žurnalistas ir kolekcininkas Vilius Kavaliauskas.

„Nors jis ir nebaigė savo kadencijos, tais metais šalis smarkiai pažengė į priekį: buvo išvesta užsienio kariuomenė, įvestas litas, suvaldyta infliacija, išsiplėtė šalies tarptautiniai ryšiai.

Į premjero postą atėjo gerai pasiruošęs: inžinierius mechanikas, mokėsi Liaudies ūkio akademijoje Maskvoje, dirbo maisto pramonės įmonėse, atgimimo metu – „Pienocentro“ pirmininku, Nepriklausomybės pradžioje – žemės ūkio ministro pirmuoju pavaduotoju. Vadovaudamas šalies ūkiui, darė ryžtingus sprendimus.

Tuo metu silpniausia grandis buvo bankų sistema. Nors jam ir buvo keliama byla dėl neteisėtai priskaičiuotų padidintų palūkanų, ji niekuo nepasibaigė. Pasitraukęs iš valstybinio darbo, buvo samdomas tarptautinių kompanijų įgyvendinti didelius pramoninius projektus.

Buvau A.Šleževičiaus komandoje, dirbau jo atstovu spaudai. Iš penkių premjerų, su kuriais teko dirbti, statau jį į geriausių administratorių eilę antruoju po Algirdo Brazausko“ – rašo V.Kavaliauskas.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką