2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Aleksandras Pogrebnojus teigia, kad Yves'as Saint Laurent'as nukopijavo jo kūrinį

Mados pasaulis pilnas idėjų – viena veja kitą, todėl nenuostabu, kad sugalvoti kažką naujo dizaineriams neretai būna tikras iššūkis. O jeigu dar tavo idėją ima ir „pasiskolina“ kitas kūrėjas?.. Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus teigia susidūręs su tokiu reiškiniu.
Aleksandras Pogrebnojus
Aleksandras Pogrebnojus / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Socialiniame tinkle A.Pogrebnojus pasidalijo nuotrauka, kurioje suklijavo savo kolekcijos ir Yves'o Saint Laurent'o kūrinį. Dizaineris tikina, kad tai – akivaizdi jo ir Vidos Simanavičiūtės kolekcijos modelio kopija.

Aleksandro Pogrebnojaus montažas/Aleksandro Pogrebnojaus ir YSL kūryba
Aleksandro Pogrebnojaus montažas/Aleksandro Pogrebnojaus ir YSL kūryba

„Kai kalbam apie kopijavimą turim ir mes VISOKIŲ įdomių pavyzdžių iš netolimos praeities: padarėm 2003 rudens-žiemos kolekcijai paltuką su lape ant nugaros, visiems labai patiko ir foto buvo spausdinta žurnale „Vogue Russia“, bet štai lygiai po metų žiūrim ir gerasis Yves'as Saint Laurent'as netikėtai tą pačią idėją sugeneravo? Sutapimų nebūna!!! Net šukuosena tokia pati. Atraskit 5 skirtumus...“ – diskusijai kvietė daugiau kaip prieš dešimt metų sukurto drabužio idėją YSL mados namų darbuose aptikęs A.Pogrebnojus.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką