15min be reklamos
2011 11 11, 19:54

Aleksandro Pogrebnojaus brolio Stasio iššūkis „Mados infekcijoje“ – pabūti aklu ir madą tiesiog pajusti

Pernykštėje „Mados infekcijoje“ renginio svečius nustebinęs galvos apdangalu su negyva žuvimi ir popierine kauke, šįkart dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus brolis Stasys, dar žinomas kaip Bonifacijus Ieva, nusprendė į mados šou atvykti ir renginį stebėti... nieko nematydamas.
Stasys Purys
Stasys Purys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Visi čia ateina ko nors pažiūrėti, teisingai? Bet aš atėjau ne žiūrėti. Atėjau pamėginti pažiūrėti, ar aš ką nors pajausiu. Niekad nemėginau būti nieko nematančiu, o šįkart pamėginsiu ir pažiūrėsiu, kaip pavyks“, – teigė menininkas, renginyje pasirodęs su visą veidą dengiančia juoda kauke ir lazda, atstojančia aklojo lazdelę.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Stasys Purys
Stasys Purys pernykštėje „Mados infekcijoje“

Vyras neslėpė, kad taip „pasipuošė“ tik prieš pat renginį ir gatvėje žmonių taip atrodydamas nešiurpino.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Stasys Purys
Stasys Purys šiemetinėje „Mados infekcijoje“

„Aš padariau kiaulystę – sutrumpinau kelią ir persirengiau apačioje. Bet kai aš šitą vietą neblogai žinau, tai man nėra sudėtinga. Tik šiaip aš kartais erdvėje pasiklystu. Tai nežinau, kaip seksis“, – remdamasis į Šiuolaikinio meno centro sieną kalbėjo vyras.

Bonifacijus Ieva teigė nemanantis, kad šis beveik keturias valandas truksiantis vakaras jam taps dideliu iššūkiu.

„Kiti žmonės taip visą gyvenimą gyvena ir nesiskundžia. Čia – sveikų, ir tų, kurie mato, susirinkimas, o aš šį kartą noriu pabūti šiek tiek kitoks. Jei mes matom, taip davė Dievas, mes turime matyti. O šį kartą pasirinkau kitaip“, – teigė S.Purys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką