Sportas gyvai

Algio Ramanausko kalbinta Monika Šalčiūtė atviravo apie sėkmę ir sprendė emigracijos problemą

Ketvirtadienio popietę Monika Šalčiūtė kalbėjo „Žinių radijo“ laidos „Greiti pietūs“ eteryje. Ją kalbino laidos vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai. Kalba čia ėjo apie viską – pradedant M.Šalčiūtės asmeniniu gyvenimu ir baigiant jos įžvalgomis apie politiką ir šalies aktualijas.
Monika Šalčiūtė
Monika Šalčiūtė / Stop kadras

M.Šalčiūtės balsas „Žinių radijo“ eteryje nuskambėjo iškart po prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos konferencijos transliacijos. Pokalbio su A.Ramanausku-Greitai būta trumpo, tačiau aptarti jiedu suspėjo daug. 

Įkyrius gerbėjus baudžia

Pirmiausia A.Ramanauskas-Greitai pasidomėjo, kodėl M.Šalčiūtė save vadina „mergina iš pasakos“. 

„Niekada neturėjau pravardės, nebent „Moncė“, bet man niekada nepatikdavo. Kaip paršiuko! Kažkas mane pavadino „Mergina iš pasakos“ ir man labai patiko. Bet savęs pati taip nevadinu... Realiame gyvenime esu labiau romantiška, lyriška. Tai mano asmeninė pusė“, – sakė Monika. 

Kaip jai pavyko „Facebook“ surinkti tiek sekėjų? Šiuo metu ją seka arti 200 tūkst. gerbėjų...

„Aš nieko nedariau. Taip visada yra, kad kai nesitiki, tai ir gauni. Čia gal sėkmės paslaptis? O jei labai nori pelno, gauti daug pinigų, tai visada gaunasi lievai. Nesiekiau to – galvojau, yra tie sekėjai, ir yra, tegul būna. Tai nebuvo planuota... Aišku, dabar jau žinau, kaip sekėjų daugėja, ko jiems reikia. Faktas, kad reikia visą laiką egzistuoti, numesti kaulą. Ne visada numetu tai, kas man pačiai patinka...“ – atsakė M.Šalčiūtė. 

A.Ramanauskui-Greitai pasidomėjus, ar jos gerbėjų gretose – vien jaunimas, M.Šalčiūtė tikino, kad ne: „Nebūtinai. Būna, kad ir vyresnės moterys man parašo, komentuoja kažkokias nesąmones. Juk negali būti, kad iš tiek sekėjų vieni vaikai.“

Kaip ji į tas „nesąmoningas žinutes“ reaguoja? „Aš užblokuoju kokiam mėnesiui, o po to atblokuoju. Duodu žmonėms šansą. Tada jie man parašo, padėkoja“, – atskleidė Monika. Sako, ir komentarų po savo skelbimais internete netrina – niekas nieko naujo nebepasako, o jokių įžeidimų asmeniškai ji nepriima. 

Išmoko pastovėti už save

Laidoje M.Šalčiūtė pasakojo, kad per tuos metus, kada yra žinoma, užsiaugino storą odą, – dabar jos lengvai nepastumsi, neapgausi.

„Aš dabar išmokau už save pastovėti. Nebeleidžiu užlipti ant galvos. Aišku, dar yra tokių, kurie galvoja, kad nemokamai filmuosiuos ir pezėsiu nesąmones. Bet aš iškart atsakau“, – tikina. 

A.Ramanauskui atkreipus dėmesį, kad Monika save išbandė daugelyje sričių, – ir televizijos laidų vedėjos, ir didžėjos, ir šokėjos, ir dar daugiau, mergina išliko savikritiška: „Negaliu daryti visko. Būti ir televizijoje, ir didžėjauti, ir šokti... Žmogus negali taip plėšytis. Kai nori būti viskas, esi niekas.“

Lietuva nei graži, nei baisi

Pasinaudojęs proga, kad Monika vieši laidoje, A.Ramanauskas paklausinėjo merginos nuomonės ir apie šalies aktualijas. Pavyzdžiui, kaip susigrąžinti emigrantus?

Stop kadras/Algis Ramanauskas ir Monika Šalčiūtė
Stop kadras/Algis Ramanauskas ir Monika Šalčiūtė

„Tai didelis ir ilgas darbas. Ne per vienus metus žmonės išvažiavo. Reikėtų tiek pat laiko, o gal ir dvigubai. Nesu labai kvalifikuotas žmogus, bet... Reikėtų pakelti algas. Bet iš kur gauti pinigų? Čia labai užburtas ratas“, – svarstė M.Šalčiūtė. 

Pakalbėjo ir apie homoseksualų santuokas bei partnerystės įstatymą: „Geriau šia tema nesireikšti, nes iš bet kurios auditorijos gausiu per galvą. Bet man gėjai netrukdo. Ką daryti, jei žmogus toks gimsta? Jei gimčiau lesbiete, gal nesiafišuočiau, nes tai nėra labai natūralu. Neprašyčiau, kad pripažintų. Gyvenčiau sau. Bet tie paradai, kai visi vaikšto pusnuogiai... Aš taip nedaryčiau. Galėtų padaryti Šalčiūtės paradą, Katlerio... „Facebook“ paradą galima padaryti.“

Nuo išsamaus atsakymo į klausimą, ką mano apie šalies prezidentę, Monika išsisuko: „Mano nuomonė yra teigiama. Tai va tokia nuomonė.“

Bet drąsiai rėžė, ką galvoja apie ant Vilniaus žaliojo tilto pastatytus gėlių vazonus, pakeitusius sovietinį paveldą menančias skulptūras: „Tie vazonai tai klaikūs. Galit pakeisti, kas atsakingi? Aišku, gaila pinigų ant tokių dalykų...“

Ką M.Šalčiūtė mano apie Lietuvą? „Lietuva nei graži, nei baisi. Tokia, kokia yra“, – pokalbį laidoje baigė ji. 

T.Šimkaus nuotr./Monika Šalčiūtė
T.Šimkaus nuotr./Monika Šalčiūtė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius