Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Ali Gadžijevas: „Su Patricija patikrinome vienas kitą tvarkydami verslo reikalus ir augindami vaiką“

Kelių šokoladinių šeimininkas Ali Gadžijevas (32) ir jo sužadėtinė Patricija Žuromskytė (26) tikina, kad jųdviejų gyvenimo ritmas, gimus sūnui, nė kiek nesulėtėjo. Tik atsirado tam tikras grafikas, dingo ekspromtas.
Ali Gadžijevas ir Patricija Žuromskytė su sūnumi Ajumi
Ali Gadžijevas ir Patricija Žuromskytė su sūnumi Ajumi / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Iki šiol Patricija susižavėjusi kalba, kaip Ali drąsiai ėmėsi tėvo pareigų: prausė Ajų, keitė jam sauskelnes. „Būtent tokią tėvystę ir įsivaizdavau. Man gera tuo gyventi. Ir negaila, kad beveik visas mano laisvas laikas prabėga namuose su šeima“, – sako Ali.

Kokį vienas kitą pamatė, kai gimė vaikas? Ali neslepia, kad visada norėjo moters, kuri būtų švelni, mamiška, nuoširdžiai rūpintųsi vaikais, ir kad prireikus pakovotų dėl savo nuomonės. Patricija kaip tik ir turi visus šiuos bruožus.

Abu draugiškai pakaitomis keliasi naktį prie mažiuko, o ginčai dažniausiai kyla ir nuomonės išsiskiria tik dėl darbo reikalų. Gimus Ajui, pora net nustatė kelias taisykles, kurios palengvino gyvenimą – devintą vakaro išjungiami visi kompiuteriai, feisbukai, instagramai...

„Esame visiškai tikri vienas dėl kito. Patikrinome vienas kitą tvarkydami verslo reikalus, dirbdami darbus, augindami vaiką ir dabar galime pasakyti, kad mums gerai drauge, nors ir kas nutiktų. Vadinasi, laikas vestuvėms“, – šypsosi Ali.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius