Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Andrius Rimiškis: „Gyvenimą pradedu nuo nulio”

Įtampa. Stresas. Nervai. Nesibaigiantis darbų maratonas. Daugybę laiko bei jėgų atimantys teismai... Ir galiausiai lemtingoji valanda, kai staiga paūmėjęs negalavimas Andriui Rimiškiui smogė iš pasalų ir jam teko nutraukti net neįpusėjusį koncertą.
Andrius Rimiškis
Andrius Rimiškis / LNK nuotr.

„Čia buvo ta minutė, sekundė, kai aš turėjau pasirinkti: arba nugriūti ant scenos, arba greitai nusigauti  į užkulisius ir dar atsisėsti, kad nenukrisčiau”, – LNK laidai „Neišgalvoti gyvenimai“ pasakojo Andrius Rimiškis.

Nors tie, kam įmonė skolinga, įsivaizduoja, kad dainininkas  maudosi prabangoje, dabar  Andrius Rimiškis  neturi absoliučiai jokio turto. Gyvena nuomojamame bute ir vėl viską pradeda nuo nulio.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad iki šiol viešumoje tik puse lūpų buvo kalbama apie tai, kokios problemos prieš porą savaičių prispaudė Andrių Rimiškį.  Dainininkas neslepia: jis sąmoningai tylėjo ne tik todėl, kad reikėjo pailsėti, nebesijaudinti ar atgauti jėgas.  Žinia, kad scenoje A.Rimiškis  vos nepargriuvo,  iškart apaugo baisiomis prognozėmis, tapo svarbia šalies naujiena ir pasiekė jo tėvų namus. „Kai skaičiau pirmuosius komentarus, mano kolegės net rašė atsakymus. Aš, žinokit, galvojau išprotėsiu.  Nesupratau, kaip žmonės gali taip daryti ir rašyti tokias nesąmones.  Ir aš pagalvojau, kad tikrai ten rašo galbūt ir nenormalūs žmonės”, – piktinosi Andriaus mama Rita Rimiškienė.

Dainininkas tikina: juodoje duobėje, kurioje jis atsidūrė,  vienintelis šviesos spindulys – Jūžintuose gyvenantys tėvai, žmona Vaida ir devynių mėnesių dukrelė Lėja. Jie, kad ir kaip būtų sunku, niekada negraužė, nekaltino, nepyko...  Andriaus žmona  nė karto nesuzirzė ir dėl to, kad bankrutavus įmonei, jų gyvenimas labai pasikeitė. Nors tie, kam įmonė skolinga, įsivaizduoja, kad dainininkas  maudosi prabangoje, dabar  Andrius Rimiškis  neturi absoliučiai jokio turto. Gyvena nuomojamame bute ir vėl viską pradeda nuo nulio.

Išskirtinis Andriaus Rimiškio ir jo mamos Ritos interviu gyvenimo būdo laidoje „Neišgalvoti gyvenimai” jau antradienį 20.15 val. tik per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius