2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Andrius Šedžius apie Monikos mylimąjį Don Pedro: „Feisbuke mačiau ginklus ir pitbulius“

Vilniaus miesto apylinkės teisme po kelių mėnesių pertraukos susitikę Monika ir Andrius Šedžiai jautėsi nuotaikingai – daugiau nei metus trunkanti byla vos už kelių savaičių pasieks kulminaciją. Vis dėlto po vasaros atostogų įvyko nemažai pokyčių – Andrius Šedžius sako išsiaiškinęs, kas gi yra paslaptingasis Monikos mylimasis, o su juo poruota šiaulietė Erdvilė Pilvinytė persikraustė į Vilnių.
Andrius Šedžius
Andrius Šedžius / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Kalbėdamas su žurnalistais Andrius Šedžius patvirtino, kad jau už kelių savaičių teismas turėtų pranešti galutinį sprendimą. Anot jo, antradienį vykusio posėdžio metu naujų detalių byloje neatsirado.

Monikai ir Andriui Šedžiams pavyko sutarti dėl visų finansinių klausimų, bet toliau buvo nagrinėjamas esminis klausimas – vaiko globa. Po teismo verdikto rugsėjo pabaigoje abu sutuoktiniai galės skųsti teismo sprendimą.

„Ar skųsiu? Dar nežinau, reikės pasitarti su advokate“, – po posėdžio 15min sakė Andrius Šedžius.

Jau daugiau nei metus teismo duris varstantys Monika ir Andrius sako, kad šiuo metu bendrauja tik dėl sūnaus. Visgi Andrius tikina, kad iš jo pusės nėra jokių nuoskaudų, pykčių, vienintelis dalykas, kuris verslininkui sukelia neigiamas emocijas, tai, kaip pats sako, žmonos manipuliavimas vaiku.

„Ji man neduoda vaiko, arba laukiu sūnaus 16 valandą, o ji atvažiuoja tik apie 19 val. Laiką bendrauti su sūnumi man paskyrė teismas, tad kai pabūti su vaiku lieka vos 20 minučių, žinoma, kad mano nuotaika nėra pati geriausia, baltos šypsenos irgi nesimato“, – apmaudo neslėpė vyras.

Laimės, sveikatos ir kad gyvenime turėtų viską“, – prie teismo durų linkėjo A.Šedžius.

Dėl sūnaus Andrius pasiryžęs eiti kryžiaus kelius. Paklaustas, ar kitiems vaikams jis skiria tiek pat dėmesio, jis patikino, kad visomis atžalomis rūpinasi vienodai. Pavyzdžiui, visai neseniai su dukra savaitę atostogavo Jungtinėje Karalystėje.

„Ir su jaunėle, ir su sūnumi, ir su jų mamomis viskas gerai. Santykiai draugiški, jokių konfliktų nėra. Žinoma, skyrybų metu buvo visko“, – neslepia verslininkas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Andrius Šedžius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Andrius Šedžius

Ir nors Šedžių skyrybos neatrodo labai malonios, visgi Andrius sako Monikai linkintis tik gražiausių dalykų.

„Laimės, sveikatos ir kad gyvenime turėtų viską“, – prie teismo durų linkėjo A.Šedžius.

Nuotaikingai nusiteikęs vyras prie teismo net anekdotą, atspindintį jo nuomonę apie skyrybas, prisiminė.

„Girdėjau, kad tave paliko žmona, tai sunku?“ – „Taip, pirmas dvi savaites maniau, kad iš džiaugsmo išprotėsiu, dabar jau apsipratau“, – pokštavo Andrius.

Visas Andriaus Šedžiaus interviu – vaizdo įraše:

VIDEO: Andrius Šedžius bijo, kad Monikos mylimasis Don Pedro sūnui padarys blogą įtaką

Bijo, kad Don Pedro padarys blogą įtaką sūnui

Taigi verslininkas sako nejaučiantis nei pykčio, nei pavydo. Nors žino, kad jau kurį laiką Monika neslepia šiltų jausmų paslaptingam vyrui. Savo santykius ji yra patvirtinusi ir 15min, tačiau saugodama mylimąjį nuo viešumos nesutiko atskleisti nei jo veido, nei vardo.

Kas gi užkariavo Monikos širdį, pavyko išsiaiškinti pačiam Andriui. Jis feisbuke rado, kaip jis teigė, save Don Pedru pavadinusį asmenį.

Vis dėlto išsamiai patikrinęs Monikos širdies draugo profilį nebuvo labai patenkintas. Kaip pats sakė, vaizdas tikrai išgąsdino.

„Man su jos (Monikos – red.) nauju draugu pabendrauti neteko, nes jis slepiasi. Jeigu nueisite į feisbuko profilį Don Pedro, pamatysite treninguotus, tatuiruotus... Kriminalinė romantika, taip galima pasakyti“, – taip Monikos Šedžiuvienės mylimąjį pristatė Andrius.

„Ir pitbuliai, ir ginklai... Man tai kelia baimę ir abejonių, koks žmogus yra šalia mano vaiko, nes jis visą laiką, kiek pastebėjote, slepia savo veidą, savo asmenybę. Kiek žinau iš Lietuvių bendruomenės Airijoje, jis siejamas su kriminaliniu pasauliu, jis dvejus metus skraido pas Moniką po dvi savaites ir niekur nedirba, tai iš ko jis gyvena? Tai esminiai klausimai, kurie man irgi kelia abejonių“, – tęsė Andrius Šedžius.

Vis dėlto perklaustas, ar kalbos apie kriminalinį pasaulį yra patvirtintos, jis teigė, kad „viskas tėra gandų lygyje“.

Tiesa, Don Pedro patį Andrių yra užblokavęs, tad jis plačiau apie socialiniame tinkle viešinamą turinį nežinantis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė

Nežino, kur jo širdies drauge prisistatanti Erdvilė

Šių metų kovo mėnesį dvidešimtmetė Erdvilė Pilvinytė 15min patikino, kad ilgai sklandžiusios kalbos apie jos santykius su verslininku yra tiesa. Pavasarį ji teigė, kad jiedu su Andriumi yra pažįstami daugiau nei metus, o draugauja apie pusmetį.

Ir nors draugystė jau skaičiuoja ne vieną mėnesį ir gali pasigirti tam tikru stažu, pora buvo nusprendusi nieko neviešinti iki tos akimirkos, kai įsitikins, kad yra vienas kitam skirti.

Pajutę, kad santykiai plėtojasi puikiai, turi ateitį, nusprendė kalbėti drąsiau. „Kai įsitikinome, kad vienas be kito negalime, nusprendžiau pasisakyti“, – 15min teigė Erdvilė.

Vis dėlto tąkart pats Andrius toks atviras nebuvo ir draugystės statuso netvirtino.

„Aš nieko neprisipažįstu, nei teigiu, nei neigiu. Čia jūs teigiat, kad mes pora, nes jums taip norėtųsi. Aš išvis nieko nekomentuosiu šioje situacijoje“, – teigė A.Šedžius.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šedžius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Andrius Šedžius

Šios nuomonės jis laikosi ir dabar. Paklaustas, kaip į visą šią situaciją, kai nuolat tenka su Monika susitikti teisme, reaguoja dabartinė jo mylimoji, Andrius sakė, kad žurnalistai žinantys daugiau nei jis pats.

„Aš tai nežinau, aš Šiauliuose vienas gyvenu“, – sakė Andrius ir pridūrė, kad Erdvilė šiuo metu gyvenanti sostinėje.

Perklaustas, ar tai reiškia, kad jiedu su Erdvile nėra pora, verslininkas nuo atsakymo išsisuko.

„Aš tikrai nepasiruošęs jums dalinti kažkokių savo pastebėjimų, kokie yra mano santykiai. Tai yra mano asmeninis gyvenimas, tikrai neprivalau jo viešinti“, – 15min sakė A.Šedžius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skyrybų byla M.Šedžiuvienei atvėrė akis: pažino A.Šedžių „ne iš gražiosios pusės“

VIDEO: Su A.Šedžiumi besiskirianti M.Šedžiuvienė: „Žmogų pažinsi tik per tokius procesus“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką