15min be reklamos
2023 02 05, 19:31

Ansamblio „Synaesthesis“ vadovės Martos Finkelštein vestuvės: stebino išskirtine apranga

Ansamblio „Synaesthesis“ vadovė Marta Finkelštein ištekėjo už savo mylimojo klarnetininko Artūro Kažimėko. „Labai tikiu, kad neegzistuoja meilė poroje be ją kartu kuriančių aplinkinių – per diskusijas, skundų išklausimą, pasakojimus, pavyzdžius, patarimus, šventes... Taigi, vestuvės tam tikra padėka ir šventė kartu su mūsų meilės bendrininkais“, – tikino jaunoji Žmonės.lt.
Martos Finkelštein ir Artūro Kažimėko vestuvės
Martos Finkelštein ir Artūro Kažimėko vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Poros vestuvės įvyko gruodžio 30-ąją, prieš pat Naujuosius. Marta Finkelštein portalui Žmonės.lt paatviravo apie jųdviejų su Artūru Kažimėku meilės istoriją bei atskleidė savo šventės detales.

„Mano mylimasis yra ansamblio „Synaesthesis“ klarnetininkas, o mūsų draugystė įsibegėjo tuo pačiu metu kaip ir mano susidomėjimas šiuolaikine muzika, taigi meilė augo ir transformavosi lygiagrečiai kūrybinės saviraiškos. Į abi nėriau stačia galva, – šypsojosi Marta Finkelštein, pasakodama portalui Žmonės.lt. – Jaučiu, kad jos viena kitai darė didelę įtaką – kai buvo sunku profesijoje, motyvaciją atrasdavau jo palaikyme, kai sunku pasidarydavo santykiuose – pamenu vėl susižavėdavau jo grojimu. Kadangi pastaruosius šešerius metus mano dėmesys ir kūrybinė energija buvo sutelkta į ansamblio „Synaesthesis“ vizijos formavimą, Artūras buvo svarbi to dalis. Viską visuomet pirmiausia aptariu su Artūru, nes labai pasitikiu jo nuomone ir menine intuicija.“

Lukas Balandis / BNS nuotr./Martos Finkelštein ir Artūro Kažimėko vestuvės
Lukas Balandis / BNS nuotr./Martos Finkelštein ir Artūro Kažimėko vestuvės

Marta tikino nė nepamenanti, kuris inicijavo pirmą bučinį, nes tarp jųdviejų viskas vyko be didesnio įbalsinimo.

„Panašiai dėliojasi daugelis dalykų, kuriuos kartu sinergiškai užsvajojame, taip pat nutiko ir su vestuvėmis. Kažkuriame taške pribrendo mintis, kad gera būtų partnerystę įtvirtinti, kalbėjome, kad svarbiausia atrodo paminėti meilę su savais žmonėmis – šeima ir draugais. Labai tikiu, kad neegzistuoja meilė poroje be ją kartu kuriančių aplinkinių – per diskusijas, skundų išklausimą, pasakojimus, pavyzdžius, patarimus, šventes... Taigi, vestuvės tam tikra padėka ir šventė kartu su mūsų meilės bendrininkais“, – teigė jaunoji.

Artūras savo mylimajai pasipiršo per jos gimtadienį, gegužę, prieš labai intensyvų profesinį etapą, pabėgus pailsėti į Žaliojo kyšulio salas.

„Kaip suprantate, mes mėgstame dubliuoti šventes, – juokėsi ji. – Šį kartą tarpušventis mums pasirodė kaip emociškai tinkamas laikas vestuvėms. Juk visi apibendriname praėjusius metus ir laukiame šviežio etapo, būtent į šį pojūtį norėjosi įsijausti. Šokti kartu su visais, besikeičiančio laiko prieangyje.“

Lukas Balandis / BNS nuotr./Martos Finkelštein ir Artūro Kažimėko vestuvės
Lukas Balandis / BNS nuotr./Martos Finkelštein ir Artūro Kažimėko vestuvės

Svečius jaunieji pakvietė pasinerti į Naujųjų metų nuotaikas, o kartu ir atšvęsti meilę. Tai atsispindėjo ir aprangoje.

„Mano suknelė – lietuvių dizainerės dirbančios po prekiniu ženklu „Acuamona“ kūrinys. Artūro įvaizdį sukūrė mano vaikystės draugė, dizainerė Morta Nakaitė.

Žiedai taip pat lietuvių menininkės „kūnokūnui“ kūriniai. Natūraliai tarp juokų ir pafantazavimų susidėliojo ir kiti vestuvių niuansai – artimi draugai, kompozitoriai Agnė Matulevičiūtė, Dominykas Digimas ir Fillipos Raskovic rengia po muzikinį numerį, viską įamžins fotografė/videografė dirbanti scenos menų sferoje – Ilmė Vyšniauskaitė, dekoracijas sudėlioti padeda mano scenografė sesė Simona ir mama“, – apie šventę pasakojo M.Finkelštein.

Po vestuvių, tiek Marta, tiek Artūras, pasiliks savo pavardes.

Vestuvių ceremonijos akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką