Sportas gyvai

Ant karštosios „2 Barai“ kėdės siunčiama vyriausia dalyvė Ernesta tikisi pasiekti finalą

Vis sparčiau artėjant didžiajam vasaros realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ finalui tarp dalyvių jaučiama stiprėjanti įtampa, simpatijas keičia antipatijos ir griūna tikromis laikytos draugystės.
Ernesta Čaplikienė
Ernesta Čaplikienė / Imanto Boiko nuotr.
Temos: 1 TV

Viena stipriausių konkurenčių laikoma vyriausia realybės šou dalyvė, vieniša trijų dukrų mama Ernesta Čaplikienė šią savaitę surinko net penkis minusus ir šį sekmadienį jau antrą kartą kausis išlikimo kovoje.

Šią savaitę vykusiame minusų vakare juodųjų komanda negalėjo pati išsiaiškinti, kas iš jų sėsis ant karštosios kėdės – po lygiai balsų tą vakarą surinko Simona ir Ernesta. „Velnių“ komandai prireikė baltųjų pagalbos, kurie vienbalsiai nubalsavo, kad karštąją kėdę turi užimti vyriausia projekto dalyvė, trijų mergaičių mama Ernesta.

Šį, sekmadienio, vakarą ant karštųjų kėdžių Ernesta susikaus su paprastu statybininku Renaldu. Dėl šio realybės šou paaukojusi savo vasaros atostogas ir šiltą kėdę Druskininkų rajono savivaldybėje, moteris viliasi, kad šis sekmadienis nebus lemtingas ir neteks atsisveikinti su projektu.

„Bus kaip bus, bet tikiuosi, kad neiškrisiu. Tikiuosi, kad mane palaikys žmonės, mano fanai ir aš neiškrisiu. Noras grįžti namo yra visada, bet jau tiek daug nueita kelio ir nebe daug liko iki finalo, tai susiimi ir galvoji, kad reikia eiti iki galo. Daug kas iš dalyvių sako, kad jiems nereikia mašinos, o man jos tikrai reikia. Išgarsėti aš nenoriu ir man ne šlovės reikia, o tiesiog automobilio“, – atvirai pasakojo vyriausia projekto dalyvė.

36-erių aktyvi, vietoje nenusėdinti moteris jau ne kartą projekto vedėjų dueto Vaidos Skaisgirės ir humoristo Justino Jankevičiaus buvo pavadinta „pilkąją kardinole“, kuri žaidime kartu su save savimyla vadinančiu Žygiu rezga intrigas ir kuria žaidimo strategijas. Tačiau, panašu, kad pastaroji savaitė Ernestai buvo itin sunki. Ją kėsinosi išduoti draugu laikytas Žygis, o kiti projekto dalyviai negailėdami skyrė savo minusus. Tad moterį buvo galima dažnai matyti verkiančią.

„Daug kas mane vaidina naivia, bet aš tikrai tikiu, kad dar egzistuoja draugystė... Aš nesu tokia jauna, kaip kiti dalyviai, todėl nevaržau savęs. Noriu verkti – verkiu, o kai norisi juoktis – juokiuosi. Mane taip mokė tėvai, kad reikia būti tokiai kokia esi“, – dėl šią savaitę išsiliejusių emocijų teisinosi Ernesta.

Šį, sekmadienio, vakarą tiesioginėje projekto transliacijoje TV3 žiūrovų lauks itin nuožmi dvikova, kurioje Ernestai kompaniją palaikys televizijos žiūrovų pamiltas Renaldas. Moteris nedrįsta prognozuoti kam nusišypsos fortūna, nes pasak jos, projekte liko tik stiprūs varžovai: „Aš manau, kad mes esame apylygiai. Manau, kad dabar visi, kas liko projekte, yra stiprūs varžovai. Nemanau, kad dabar yra lengva su kažkuo sėsti. Viskas yra žiūrovų rankose. Kurio iš mūsų fanai labiau pasistengs, tas ir laimės.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius