Ant raudonojo kilimo – ir seniai matyta Jurgita Jurkutė su šeima: akį traukė elegantiškas įvaizdis

Vingio parke vykusiame vakarėlyje pasirodė ir laidų vedėja, aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė su šeima – vyru Ryčiu Širvaičiu ir dukra Kornelija. Visi jie atrodė stilingai ir šiltai šypsojosi.
Jurgita Jurkutė-Širvaitė su šeima
Jurgita Jurkutė-Širvaitė su šeima / Žygimanto Gedvilos / BNS ir Luko Balandžio / BNS nuotr.

Penktadienį Vingio parke vykusiame vakarėlyje raudonuoju kilimu žengė ir Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru Ryčiu Širvaičiu ir dukra Kornelija. Seniai viešumoje matyta moteris atrodė įspūdingai.

Jurgita vilkėjo baltą kostiumėlį, šviesius plaukus buvo subtiliai susigarbanojusi. Įvaizdį užbaigė daili juoda „Chanel“ rankinė ir švelniai žėrintys aksesuarai.

Viso vakaro metu jie draugiškai šnekučiavosi tarpusavyje ir su kolegomis.

„Vakar TV3 šventė 30 darbo metų sukaktį. Džiaugiuosi galėjusi būti dalimi. Mano, kaip televizijos laidų vedėjos, pradžia buvo būtent šiame kanale. Gera sutikti buvusius kolegas ir vidiniu žvilgsniu pažvelgti į savo pačios nueitą kelią šioje televizijoje. Linkiu kūrybingumo, lankstumo, smalsumo ir vidinės motyvacijos kiekvienam esamam ir būsimam komandos nariui“, – pasidalijusi nuotrauka rašė J.Jurkutė-Širvaitė.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Rytis Širvaitis ir Jurgita Jurkutė su dukra
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Rytis Širvaitis ir Jurgita Jurkutė su dukra

Sausio mėnesį žurnale ŽMONĖS pasirodžiusiame interviu Jurgita Jurkutė-Širvaitė atskleidė savo naują veiklą.

„Džiaugiuosi, kad prieš keliolika metų siekiau daugiau, nei būti vien „Mis Lietuva“ ar tik televizijos laidų vedėja. Dirbdama kino aikštelėje girdėjau frazes, žodžius, kurie man buvo svetimi. Buvo smalsu, todėl įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją – į aktorinį meistriškumą.

Laikui einant pajutau, kad noriu užbaigti pirmąsias savo studijas. Grįžau į Vilniaus universitetą ir įgijau socialinio darbo bakalauro diplomą. Studijas baigiau paraleliai – buvo tikrai sunku. Tačiau tai man atvėrė naujus kelius. Ilgą kelią nuėjau savęs pažinimo link po to, kai skaudi tėčio netektis privertė stabtelėti. Sau įvardyti, kaip ir ką jaučiu.

Suvokti, kur link einu. Viena ryškiausių patirčių gyvenime man tapo konferencijoje „TEDxVilnius“ pasakyta kalba „Apkabinimo galia“. Tada aiškiai pajutau, kad buvimas scenoje ir skaudžios patirties kūrybingas liudijimas įgalina žmogų augti ir augina klausytoją. Tu pats renkiesi, koks nori būti scenoje ir kokią žinią nešti.

Pastaruosius kelerius metus ruošiausi naujam žingsniui. Baigusi autorinius Marijos Mendelės-Leliugienės neuroedukatorių mokymus, žmogiškojo ir socialinio kapitalo stiprinimo programą „Aš esu kūrėjas“, pradėjau vesti kūrybines grupes įmonių kolektyvams, bendruomenėms“, – kalbėjo ji žurnalui ŽMONĖS.

Penktadienio vakarą Vingio parke TV3 televizija šventė savo 30-mečio jubiliejų, o Andrius Mamontovas – 40 metų scenoje.

Gimtadienio erdvėje prieš koncertą bei po jo šventės svečių laukė išskirtinės staigmenos bei stiprus gimtadienio nuotaikos užtaisas.

Ši šventė ypatinga ir dėl to, kad tai – tarsi šeimos jubiliejus, į kurį susirinko ne tik daugybė esamų ir buvusių kanalo draugų, bet ir tie, kurie čia dirba nuo pat pirmos televizijos gyvavimo dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką