Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Ant sofų įsitaisiusios garsenybės žaidė „radistų“ primestus žaidimus

Trečiadienio popietę „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius leido garsenybių būryje. Televizijos studijoje nuotaikinga kompanija žaidė smagius žaidimus ir varžėsi tarpusavyje – dalyvavo pirmosios laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavime.
Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavimo akimirka
Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavimo akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Naują televizijos šou LNK žiūrovai galės stebėti prasidėjus naujam televizijos sezonui – rudenį. Trečiadienį televizijos studijoje vyko būsimo sezono naujienos – šou „Geriausi mūsų vakarai“ – pirmosios laidos filmavimas.

Jam dirigavo „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius – būtent jie tapo naujos laidos vedėjais. Patirties televizijoje duetas turi daug: anksčiau jie vedė šou „Norim dar su radistais“, „Ant liežuvio galo“, nuolat filmavosi laidose „Su Cinkeliu“ ir „Lietuvos balsas“.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys

Filmavimo metu „radistai“ linksminosi kartu su būriu kitų garsenybių – į vieną komandą susibūrė Donatas Montvydas, Anžela Adamovič, Donata Gutauskienė-Laisva, į kitą – Vytautas Mackonis, Alanas Chošnau, Lavija Šurnaite. Visi jie, prisėdę ant sofų, vykdė laidos vedėjų „radistų“ sugalvotas užduotis.

Pirmiausia J.Nainys ir R.Mackevičius kolektyvą pakvietė pažaisti „Mišrainę“. Žaidimo taisyklės paprastos: komandoms parodytas nuotraukų montažas, kuriame – dviejų žmonių atvaizdai. Žaidėjams reikėjo atspėti, kurių dviejų garsių žmonių veidus jie mato.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavimo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Laidos „Geriausi mūsų vakarai“ filmavimo akimirka

Ko tik žaidėjai neišvydo: ir Donato Motiejūno ir Donato Montvydo portretų montažą, ir Vytauto V.Rumšo ir Vytauto Lansbergio, Gidono Šapiro ir Billo Clintono, Rūtos Mikelkevičiūtės ir Rūtos Ščiogolevaitės, Andriaus Mamontovo ir Andriaus Butkaus...

Vėliau žaidėjams teko pažaisti „Dubi – Bum“. Šio žaidimo taisyklės paprastos: dviejų komandų atstovai atsistojo vienas priešais kitą, ir iš indo traukė korteles su žodžiais. Ištrauktą žodį turėjo apibūdinti taip, kad komandos nariai atspėtų, ir stumti dubenį varžovui. Kodėl stumti? Nes bet kurią akimirką šis gali sprogti, o tada sudega ir gauti taškai.

Kolektyvas žaidė ir žaidė: vėliau linksmybes pratęsė žaisdami šaradas, dar spėliojo dainas... O kaip kam sekėsi televizijos žiūrovai pamatys netrukus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius