Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Antanas Nedzinskas savo sodyboje įrengė „sekshausą“: Vudis atskleidė ten praleidęs naktį

Lietuvoje jau tikras pavasaris, o pavasarį – net akmuo kruta, lietuviai veržiasi į sodybas, į daržus, į šiltnamius, skuba berti sėklą į žemę ir laukia... stebuklo.
Antanas Nedzinskas, jo sodyba, Vudis
Antanas Nedzinskas, jo sodyba, Vudis / LNK stopkadrai, asmeninio albumo nuotr.

Laidos „KK2 penktadienis“ svečiai – buvę vakarėlių liūtai bei svajonių jaunikiai, o dabar – lysvių, komposto ir tyro oro ekspertai, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Madingų sostinės vakarėlių organizatorius Marius Lucka su mergina, šuniu ir katėmis apsigyveno Antazavės kaime, 140 km nuo Vilniaus.

„Einant gyvenimo laikui, pradedi atkreipti dėmesį, kad viskas mieste vyksta per greit, paviršiuj, norisi daugiau apčiuopti. Gamta yra labiausiai prieinama dalis, kurioje galima pasigilinti į pasaulį, ramybę“, – sako atokiame kaime šiuo metu gyvenantis Marius.

Prie nuosavo namo daržoves auginantis Arvydas Martinėnas-Vudis džiaugiasi daržininkystės malonumais.

„Sukaliau pakeltą lysvę, ir šiemet su Sandrute vėl sodinom. Bus agurkų, pomidorų, morkyčių, svogūnėlių. Geriausias momentas, kai mano berniukai ateina, nuo lysvės nusiskina pomidorą ir valgo, čia pats geriausias jausmas, kaifas“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakoja Vudis.

LNK stopkadras/Arvydas Martinėnas-Vudis
LNK stopkadras/Arvydas Martinėnas-Vudis

Nors dainininkas Radži visą laiką tvirtindavo, kad iki kaimo jam kaip iki kosmoso, jis įsigijo sodo šešių arų sklypą ir nusipirko, jo žodžiais tariant, amerikietišką gatavą namą.

„Nusipirkau sodybėlę, kad galėčiau į nuvažiuoti ir parvažiuoti – tik dėl poilsio. Man svarbu valandą dvi ramiai pabūti ir grįžti į normalų gyvenimą. Sklypas buvo labai apleistas, netvarkingas, kaip sakoma, nei tvoros, nei ponios. Tvorą pastačiau, šulinį įrengiau. Ponia bet kada gali atvažiuoti. Mama klausė, kam tau reikia. Sakau, dėl tavęs, kad pailsėtum. Yra tuja, obelų, buvau svogūnų pasodinęs, bet nupjoviau žolę pjaudamas, – juokiasi Radži. – Šiltnamis? Nesugebėčiau, tik sugadinčiau.“

LNK stopkadras/Radžis Aleksandrovičius
LNK stopkadras/Radžis Aleksandrovičius

Buvęs Seimo narys, dainininkas Antanas Nedzinskas yra labiausiai patyręs gyvenimo kaime ekspertas. Jo aistra – namų statybos, kasmet Antanas savo sklype pastato po namą.

„Per 11 metų išdygo vienuolika pastatų, plius dar seni stovi. Vieną nugriauni ir pastatai naują, kad sodyba būtų tvarkinga. Kiekvienas namelis turi savo paskirtį. Vienais metais reikia garažėlio, kitais metais svečių namelio, malkinės, ožkų namelio, pavėsinės, scenos festivaliams – jau tris vasaros festivalius padariau.“

Vienas iš Antano sodybos namų vadinamas „sekshausu“.

„Tai namelis dviem. Jei kam yra didelis poreikis, tai ten ir eina. Yra kajutė, tualetas, dušas. Pats nedažnai panaudoju, nes turiu savo namus“, – šypsojosi Antanas.

LNK stopkadras/Antanas Nedzinskas
LNK stopkadras/Antanas Nedzinskas

Antros pusės Antanas kol kas neturi.

„Reikia dažniau festivalius daryt, gal pavyks labiau“, – juokiasi.

Tačiau naktį sekshouse yra praleidęs geras Antano bičiulis Vudis.

LNK stopkadras/Arvydas Martinėnas-Vudis
LNK stopkadras/Arvydas Martinėnas-Vudis

„Kadangi gausėja ta mano šeima, tai visai neblogai ten buvo, – apie patirtį sekshause pasakojo Vudis. – Yra pirtelė, kubiliukas. Apskritai, Antano sodyboje tiek darbo įdėta, kad jam ne auksinio, o platininio medalio reikėtų. Su Grūdu vis pasišnekam, kad Antanas yra beprotis, reikia tą jo sodybą pamatyti.“

„KK2 penktadienis“ – penktadienį 19.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius