Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 20, 16:32

A.Vėberis atskleidė, kaip jį apgavo A.Chošnau: „Niekada nepamiršiu to susitikimo“

Išsiskyrus legendinės grupės „Naktinės personos“ keliams, muzikantai Aras Vėberis ir Alanas Chošnau vienas kitam atsuko nugaras. Po daugelio metų paaiškėjo, kas iš tiesų nutiko tarp buvusių bendražygių.
Alanas Chošnau ir Aras Vėberis
Aras Vėberis ir Alanas Chošnau / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Gėda už svetimą. Už svetimą poelgį, svetimą išdavystę. Ypač kai to nesitiki ir net baisiausiam košmare negalėjai šito įsivaizduoti. Kai draugui, kolegai, bendražygiui suteiki begalinį pasitikėjimą, o jis tuo pasinaudodamas, tau meluodamas, už nugaros viską slėpdamas tave apvagia ir išduoda“, – laidoje „Nuo...iki...“ pirmadienį kalbėjo Aras Vėberis.

A.Vėberis prabilo apie laikus, kai bankrutavo leidybinė įmonė, kuriai priklausė „Naktinių personų“ autorinės teisės.

Būtent tada atsiradus galimybei susigrąžinti ir valdyti autorines teises patiems ir įvyko konfliktas tarp dviejų muzikantų. 2014-aisiais Aras pasiūlė teisininkę, tačiau Alanas įnirtingai siūlė savąją. Galiausiai, 2016-aisiais A.Vėberis atsitiktinai sužinojo, kad visas teises perėmė Alanas ir jo žmona.

Jis atskleidė, kad jam priklauso 25 proc. grupės dainų autorinių teisių. Alanui taip pat priklauso 25 proc., o jo žmonai Valdai – net 50 proc.

Kalbėdamas laidoje Aras neslėpė didžiulio nusivylimo tokia bendražygio išdavyste ir prisiminė vieną iš jų susitikimų.

„Niekada nepamiršiu mūsų susitikimo 2018 metais. Žiūrėdamas į akis ir šypsodamasis man pasakė: dabar visos dainos yra mano ir ką tu man padarysi? Negalėjau patikėti, kur dingo mano draugas, bendražygis, dėl kurio tiek aukojausi...“ – kalbėjo Aras.

Ryčio Šeškaičio nuotr./„Naktinės Personos“
Ryčio Šeškaičio nuotr./„Naktinės Personos“

Muzikantas patikino, kad iki šiol negali ramiai klausytis jo paties kurtų „Naktinių personų“ dainų: „Kai mašinoje dabar išgirstu mūsų dainas, nebegaliu jų klausyti. Įsivaizduojat, koks jausmas, kai nebegaliu pats klausytis savo dainų.“

„Jis ne tik man spjovė į veidą, spjovė į grupę, kuria turėtų didžiuotis. Be jos jis būtų niekas. Jis spjovė į klausytojus, net į dvi kartas, kurios mūsų klausėsi“, – laidoje „Nuo...iki“ kalbėjo A.Vėberis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Alanas Chošnau su žmona Valda
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Alanas Chošnau su žmona Valda

Portalas Žmonės.lt dėl šios istorijas bandė susisiekti su Alanu Chošnau, tačiau telefonu jis neatsiliepė.

Susisiekus su A.Chošnau žmona Valda, ji atskleidė, kad šiuo metu su vyru yra išvykusi.

„Šiuo metu esame pakeliui į susitikimus, tad nieko pakomentuoti negalime“, – portalui Žmonės.lt patikino atlikėjo žmona.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką