Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 21, 11:02

Artėjančiuose „Žvaigždžių duetuose“ – dvigubai daugiau atlikėjų

Ketvirtasis „Žvaigždžių duetų“ sezonas bus išties įspūdingas dalyvių gausa: nė vienus metus ant scenos neskambėjo tiek daug atlikėjų balsų. Prie projekto prisijungė ne tik grupės „69 danguje“, „el Fuego“, „Studentės“, bet ir choras. Naujausiame „Duetų“ sezone dalyvaus du kartus daugiau atlikėjų, nei ankstesniuose.
Grupė „69 danguje“
Muzikos grupės „69 danguje“ merginos / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Vieną didžiausių staigmenų žada naujasis Vaidos Genytės partneris „Žvaigždžių duetuose“ – choro „Ave Vita“ meno vadovas ir dirigentas Kastytis Barisas. Choro vadovas, prieš leisdamasis į dainavimo avantiūrą, paprašė savo choro pagalbos. Iš „Ave Vita“ choro bus suburta dešimties choristų grupė, kuri padės savo vadovui dalyvauti televizijos projekte.

Modeliui Jurgitai Tvarijonaitei scenoje gelbės trys „el Fuego“ vaikinai – tenoras Tomas Pavilionis, baritonas Jonas Sakalauskas ir bosas-baritonas Eugenijus Chrebtovas.

Tamsiaodis fitneso treneris Jeanas Claude'as Edorhas dainuos duetu su visa gražuolių „69 danguje“ komanda – Nijole Pareigyte, Ingrida Martinkėnaitė, Karina Krysko, o pirmuosiuose pasirodymuose žada būti ir Goda Sabutytė.

Su aktoriumi Mariumi Jampolskiu „Žvaigždžių duetuose“ dainuosianti Irūna Puzaraitė žada į pagalbą pasikviesti ir visą savo „Studenčių“ grupę.

Iš viso naujuosiuose „Žvaigždžių duetuose“ dainuos 10 porų.

Prie populiaraus muzikinio projekto jau prisijungė aktorius Gintaras Mikalauskas ir Violeta Tarasovienė, estrados legendos Onos Valiukevičiūtės dukra Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas, verslininkė Irena Matijošaitienė ir Ovidijus Vyšniauskas. 

„Žvaigždžių duetai“ – šeštadieniais per LNK nuo sausio 9-osios.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką