-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Artur Swan – apie skyrybas su Ieva Swan: nustebino interviu, kad „išėjo „plika ir basa“

Sakoma, kad skyrybos streso skalėje yra antros po artimo žmogaus mirties. O jas išgyvenę žmonės sako, kad nesvarbu, kas buvo kaltas, skyrybų pasekmės lydi kone visą gyvenimą.
Artur Lebedenko-Swan
Artur Lebedenko-Swan / LNK nuotr.

„Po neištikimybės santykiai gali tapti dar tvirtesni – LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ tikino savo santuoką išgelbėjęs verslininkas Arnas.

Prieš 15 metų vedęs Arnas pasakojo, kad santykiai su žmona klibėti ėmė iškart po vestuvių. Esą jiedu neturėjo darnios šeimos pavyzdžio ir nesuvokė, kaip kurti darnius santykius. „Mes vienas kitą kaltindavome, prasidėjo pykčiai, darbe aš buvau šaunuolis, o grįžęs namo buvau tarsi niekam tikęs“, – kalbėjo verslininkas.

Arnas pasakojo, kad buvo tik laiko klausimas, kada prasidės neištikimybė. Darbe jis susipažino su žavia moterimi, todėl nusprendė skirti su žmona. Vyras sako, kad jie abu turėjo santykių už santuokos ribų. „Tačiau aš esu dėkingas neištikimybei, nes ji išgelbėjo mūsų santuoką“, – LNK laidoje stebino Arnas ir atskleidė, kaip jiems pavyko išgelbėti santuoką.

Žinomas nuomonės formuotojas ir sveikos gyvensenos žinovas Artur Lebendeko-Swan prieš keletą metų išsiskyrė su žmona, taip pat žinoma nuomonės formuotoja Ieva Swan. Daugelį tuomet nustebino gražios poros skyrybos. Nustebino jos ir Artur, mat jis sako nė neįtaręs, kad buvusi žmona santuokoje jautėsi nelaiminga.

LNK nuotr./Artur Lebedenko-Swan
LNK nuotr./Artur Lebedenko-Swan

„Aš iki šiol nesuprantu, kas nutiko ir kodėl. Nebuvo jokių pokalbių, jokių diskusijų, jokių problemų iškėlimo ar sprendimo. Aš manau, kad jei ji būtų pasakiusi, kad kažkas negerai, mes būtume tai išsprendę, nes man santuoka yra iki gyvenimo galo“, – LNK laidoje kalbėjo žinomas vyras.

Artur neslėpė, kad jį papiktino anksčiau dalinti buvusios žmonos interviu, kuriuose ji tikino esą po skyrybų liko be nieko ir santuokoje gyveno pagal vyro „dūdelę“. „Ji inicijavo skyrybas, susirinko daiktus ir paprašė finansinės kompensacijos, kurią gavo. Tačiau praėjus metams po skyrybų, prasidėjo kalbos, kad esą ji išėjo „plika ir basa“. Tai netiesa, ji gavo, ko prašė, viskas buvo sutarta ir sutvarkyti teisiniu keliu“, – kalbėjo Arturas.

LNK nuotr./Artur Lebedenko-Swan
LNK nuotr./Artur Lebedenko-Swan

Dar viena laidos viešnia, verslininkė Karolina šešerius metus gyveno su vyru narcizu. Jis apipylė ją dovanomis, vežėsi į keliones, paprašė Karolinos mesti darbą, nupirko jai verslą, o galiausiai išmetė iš namų ir paliko be nieko. Ji atskleidė, kaip atpažinti ir apsisaugoti nuo santykių su vadinamaisiais narcizais: „Bėkite kuo toliau, jei vyras rengiasi tik iššaukiančiais vardiniais drabužiais, vairuoja ryškų automobilį ir turi priklausomybių. Tai pirmieji narcizo bruožai.“

Laidoje taip pat svečiavosi grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina. Jiedu savo santykius pradėjo po skausmingų skyrybų. Ir nors abu sako, kad ankstesnės skyrybos itin kirto per savivertę, pamatę vienas kitą iškart įsimylėjo, nors Gražina turėjo du vaikus iš pirmosios santuokos ir Juozui aplinkiniai patarinėjo nevesti moters, jau turinčios vaikų. „Mūsų santykių paslaptis, kad mes nuo pat pradžių buvome atviri vienas kitam ir kalbėjomės apie viską. O Gražinos vaikus myliu kaip savo“ , – kalbėjo Juozas Butnorius.

Laida „Bučiuoju. Rūta“ - ketvirtadienio vakarą, 20 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius