2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Arūnas Valinskas sveikino Žvagulius su sidabrinėmis vestuvėmis: „Tegul kenčia abudu“

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis paminėjo ypatingą sukaktį – sidabrinių vestuvių metines. Šią progą jie sutiko išskirtinai – laivu „Vilhelmas“ romantiškai išplaukė į marias atnaujinti įžadų. Puotoje geriausi poros draugai džiaugėsi jų laime bei nestokojo drąsos pakamantinėti jaunuosius apie tobulos santuokos paslaptis.
Žvagulių sidabrinės vestuvės
Žvagulių sidabrinės vestuvės / LNK nuotr.

„Pasilupti, pasirėkti truputį. Išsiskirti. Išvaryti vienas kitą į kitą kambarį. Aš į futbolą, į tenisą, tada sugrįžtam namo ir vėl viskas gerai“, – laidoje KK2 santuokos receptu dalijosi Žvaguliai.

Vieni ištikimiausių draugų, piršliai Inga ir Arūnas Valinskai, kurie matė visą Žvagulių šeimos kelią, teigė, kad reikalai tarp jaunųjų ir piršlių dar nebaigti. „Kad jie sulauktų bent tiek, kiek dabar piršliai sulaukė. Aš nežinau, kam sunkiau santuokoj – Irenai su Žilvinu ar Žilvinui su Irena, bet tegul pažiūri į piršlius ir kenčia abudu“, – šmaikštavo A.Valinskas bei pridūrė, kad šiandien tokio pokšto su bomba, kaip per Žvagulių vestuves prieš 25-erius metus, neiškrės.

LNK nuotr./Žvagulių sidabrinės vestuvės
LNK nuotr./Žvagulių sidabrinės vestuvės

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai tikino, kad šiai nuostabiai porai visiškai nieko netrūksta, todėl linkėjo tik sveikatos ir džiaugėsi galintys laikyti Žvagulius savo šeimos nariais.

Į šventę marių toliuose atvyko Deivis ir Renata Norvilai, Marius Jampolskis su šeima, šeimos draugas, buvęs užsienio reikalų ministras, diplomatas Vygaudas Ušackas, o muzikinėje dalyje į fiestą prisijungė Katažina ir Deivydas Zvonkai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Ovidijus Vyšniauskas, Žvagulių vaikai bei anūkai ir taip šventėje susidarė net 300 svečių.

Susirinkę svečiai pridovanojo Žvaguliams gausybę dovanų, o pats Žilvinas nustebino Ireną prabangia dovana – laivu. Tik Irena suabejojo, ar vis dėlto dovana labiau skirta jai, ar pačiam Žvaguliui.

Visos Žvagulių sidabrinių vestuvių puotos detalės – jau šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką