Sportas gyvai

Arvydo Macijausko žmona Viktorija vaikus auklėja primindama: saldainiais nelyja

Jei gali – visuomet ištiesk pagalbos ranką kitam: padėk, dalinkis, paremk. Tokio požiūrio visuomet laikosi buvusio krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija Buder-Macijauskienė. Neretai prie įvairių labdaringų akcijų ir idėjų prisijungianti moteris nepraleido progos ir dar kartą pasidalinti gerumu. Ji tapo viena iš labdaros renginio „Pasidalink meile“ dalyvių.
Viktorija Macijauskienė
Viktorija Macijauskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Akciją organizuojančiam „Mamyčių klubui“ ji padovanojo įvairių savo vaikų jau išaugtų drabužėlių, nebereikalingų daiktų.

„Tokios akcijos – labai reikalingos, net kalbos nėra. Kiekvieno mūsų aplinkoje yra žmonių, kuriems reikia tam tikros paramos. Jei kažkam gali pagelbėti mano vaikų išaugti drabužiai – kodėl jų neatidavus? Todėl kiek galiu, visuomet stengiuosi prisidėti“, – 15min kalbėjo ji.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Viktorija Macijauskienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Viktorija Macijauskienė

Tiesa, tai vienas iš nedaugelio kartų, kai labdaringuose projektuose Viktorija dalyvauja viešai. Kaip pati sako, ji dažniau mėgsta gerus darbus daryti tyliai ir per daug nesiafišuoti.

„Mano vaikai žino, kad žaislus, su kurias jie nebežaidžia, reikia atidėti kitiems, atidedam ir drabužėlius, kurių nebenešiojame. Turime ir savo pažįstamų, bičiulių, kuriems atiduodame. Kadangi pati auginu mažamečius vaikus, man smagiau prisijungti prie iniciatyvų, susijusių mamomis, vaikais. Juk jie – auganti karta, jie mūsų ateitis“, – kalbėjo Viktorija.

Renginyje ketino dalyvauti ir jos sūnus šešiametis Laurynas, tačiau paskutinę minutę teko kiek pakoreguoti planus. „Tačiau jis žino apie idėją, apie tai, kodėl tai svarbu“, – šypsojosi Viktorija.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Macijauskienė su dukra Gabriele ir sūnumi Laurynu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Macijauskienė su dukra Gabriele ir sūnumi Laurynu

Pasak jos, jų šeimoje vaikams visuomet vienokiais ar kitokiais būdais primenama, kad iš dangaus saldainiais nelyja, o ir žaislus reikia užsidirbti.

„Anksčiau net turėjau namuose įvedusi tam tikrą taškų skaičiavimo sistemą, kai norint naujo žaisliuko ar žurnalo, vaikams reikėjo laikytis disciplinos, atlikti kokius nors paprastus, vaikiškus darbus. Visaip skatiname, nors šiaip dažniau turbūt vaikai žaislų gauna iš draugų, giminių, senelių, jie labiau lepina“, – šypteli ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arvydas Macijauskas su žmona Viktorija
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arvydas Macijauskas su žmona Viktorija

Apskritai Macijauskai vaikams stengiasi pirkti lavinamuosius žaislus, įtraukti į ugdomąją veiklą, skatinančią mąstyti. Taip pat stengiasi vaikų laisvalaikį paįvairinti ir smagiomis pramogomis: su tėčiu Arvydu Laurynas ir mažoji, ketverių jo sesutė Gabrielė dažniau užsiima aktyvia veikla, o Viktorija labiau atsakinga už kultūrinę programą. Kaip pati sako, ji rūpinasi įvairių spektaklių lankymu, filmų peržiūromis.

Šiandien Laurynas lanko šachmatų būrelį, Gabrielė mokosi šokti, dainuoja. „Noriu, kad vaikai rinktųsi patys, kas jiems įdomu. Nors šiandien jų norai – turbūt kaip ir visų vaikų: berniukas nori būti karys, mergaitė – balerina“, – juokėsi Viktorija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Garsios mamos prisijungė prie labdaringo renginio – pakavo dovanas naujagimiams

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius