15min be reklamos
2018 08 26, 20:25

Asta Valentaitė su mylimuoju Glenu Manchesteriu išbandė skrydį istoriniu karo lėktuvu „Spitfire“

Jau pusmetį Londone gyvenanti Asta Valentaitė (37) Didžiojoje Britanijoje išbandė unikalią pramogą. Ji kartu su mylimuoju, britų multimilijonieriumi Glenu Manchesteriu (53) skraidė istoriniu II pasaulinio karo lėktuvu „Spitfire“.
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Simono Wellerio nuotr.

Asta Valentaitė 15min pasakojo, kad ši mintis kilo bežiūrint istoriniais įvykiais paremtą filmą „Diunkerkas“.

„Glenas seniai domisi aviacija ir istoriniais lėktuvais, tai ne pirmas toks jo skrydis“, – sakė žinoma moteris.

Netrukus abu išsiruošė šiai nekasdienei pramogai. Kaip pati sako, tereikėjo nuvykti į Duxford oro uostą Kembridže, kur juos pasitiko daugiau nei 1 000 valandų ore praleidę trys pilotai.

„Būtent trys, nes pramogos esmė – karinių manevrų inscenizacija, kai ore susitinka trys lėktuvai: Didžiosios Britanijos ir Vokietijos karinių pajėgų. Kiekvienas skridome atskirais lėktuvais, o kadangi buvome dviese, vokiečių naikintuvas liko tik su pilotu“, – prisimena A.Valentaitė.

Nors pora prieš tai išklausė instruktažą, susipažino su technika, pakilus užplūdo tūkstančiai emocijų. Anot Astos, 30 minučių trukusio skrydžio įspūdžius tiesiog sunku nusakyti žodžiais.

„Neturiu aukščio baimės, niekad nesijaudinu prieš skrydžius, tačiau drąsiai galiu pasakyti, kad tai vienas aštresnių pojūčių, kuriuos teko patirti.

Gausybė aviacinių manevrų, kuriuos ore atliko pilotai: suktukai, sklendimai ir kiti viražai, organizmui yra didžiulis krūvis, tačiau nesigailiu nė akimirkos, manau, kad išbandyti tai tikrai vertėjo.

Man patinka pramogos ore ir pamatuota rizika, todėl kada nors mielai išbandyčiau ir šuolį parašiutu“, – sakė A.Valentaitė.

Tiesa, tiek Asta, tiek Glenas retai ryžtasi ekstremalioms pramogoms.

Dėl didelio tempo laisvą laiką stengiasi išnaudoti bendravimui tarpusavyje ar su artimiausiais bičiuliais.

Daugiau akimirkų – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką